خرید اینترنتی جواهرات الماس از فروشگاه طلا و جواهرات زر

خرید زیورآلات الماس از فروشگاه الماس سایت زر

 

خرید زیورآلات الماس از فروشگاه الماس می‌تواند علاوه بر چالش‌ها و پرسش‌های انتخاب و خرید طلا، شمارا در مورد انتخاب نوع الماس و اعتبار قطعه‌سنگ قیمتی به کار گرفته‌شده نیز در معرض پرسش‌های متنوعی قرار دهد. هر قطعه الماس، موجودیتی منحصربه‌فرد داشته و سفر متفاوتی را پشت سر می‌گذارد تا تبدیل به یک الماس کلکسیونی و همیشگی شود.

ما در اینجا هستیم تا تجارب خود در مورد ۲۰ سال فروش اینترنتی جواهرات در فروشگاه الماس را در اختیار شما قرار داده و بستری امن جهت خریدوفروش جواهر به‌صورت حرفه‌ای و در قالب انواع زیورآلات الماس را فراهم کنیم. لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی طلا و جواهرات زر صاحب نماد تجارت الکترونیک ۴ ستاره بوده و علاوه بر فروش اینترنتی، امکان مراجعه‌ی حضوری و سفارش و خریدوفروش جواهر به‌صورت مستقیم نیز برای شما فراهم خواهد بود.

در ادامه به بررسی طیف متنوع محصولات فروشگاه الماس و مزیت‌های تهیه این جواهرات خیره‌کننده خواهیم پرداخت. خرید زیورآلات الماس به‌صورت برخط و شفافیت کامل صورت می‌گیرد و شما می‌توانید حتی پس از تهیه زیورآلات و الماس انتخابی خود، در مورد هر سؤال یا همکاری جدید با ما در ارتباط باشید.

 

چرا الماس‌های گرد، کاربرد و محبوبیت بیشتری دارند؟

 

در نوع گرد می‌توان برش ایدئال را اجرا کرد که سبب درخشش فوق‌العاده‌ی زیورآلات الماس خواهد شد. محبوبیت زیورآلات و الماس به دلیل خلوص و درخشش آن است که به کمک نوع برش می‌تواند خیره‌کننده‌تر نیز بشود. پس زمانی که بهترین تراش اعمال شود، زیورآلات و الماس می‌تواند حداکثر پتانسیل خود را جهت خودنمایی به نمایش بگذارد.

برش‌ها را بر اساس میزان انعکاسی که ایجاد می‌کنند دسته‌بندی می‌توان کرد. ایجاد برش‌های حرفه‌ای تنها از عهده‌ی جواهرسازان ماهر ساخته است. یکی از پارامترهایی که در هنگام صدور شناسنامه‌ی GIA به آن توجه می‌شود نیز نوع برش است که بر قیمت تمام‌شده‌ی زیورآلات الماس نیز تاثیر گذار خواهد بود.

در ادامه مقاله فروشگاه الماس به توصیف بیشتر اشکال الماس و دلیل محبوبیت هر یک خواهیم پرداخت. خرید زیورآلات الماس با شناسنامه معتبر بخصوص برای افرادی که به دنبال تهیه کلکسیون‌های حرفه‌ای با ارزش خریدوفروش بالا هستند توصیه می‌شود.

 

شکل و فرم الماس، ازجمله محبوب‌ترین پارامترها

 

شکل هندسی الماس، جلوه‌ی بیشتری نسبت به دیگر ویژگی‌ها دارد و شما با یک نگاه می‌توانید انواع شکل هندسی الماس را از یکدیگر تشخصی دهید. به طور مثال قلبی یا اشکی بودن الماس، تعریف‌کننده‌ی شکل آن است. الماس به طور طبیعی و اولیه، یعنی آن‌چنان‌که در طبیعت یافت می‌شود، شکل‌های متنوعی دارد و زمانی که در دستان جواهرساز قرار می‌گیرد، با فرم‌های مختلفی شکل داده می‌شود.

این شکل‌های هندسی، احساسات مختلفی از الماس را به نمایش می‌گذارند. در فروشگاه الماس می‌توانید نمونه‌های متنوعی از جواهرات با انواع تراش برلیان را مشاهده کنید. رایج‌ترین شکل هندسی الماس، همان‌طور که پیش‌ازاین نیز گفته شد، الماس‌های گرد هستند. خرید زیورآلات الماس با شکل هندسی خاص شما را در مورد اطلاع در مورد ویژگی‌های بصری هر شکل هندسی و تاثیر روانی آن‌ها ناگزیر خواهد کرد.

ظریف‌ترین تراش‌های الماس در طراحی زیورآلات الماس، عموما به‌صورت گرد تهیه می‌شوند تا با حداقل حجم، حداکثر درخشش را به نمایش بگذارند. برای قطعات درشت الماس، فرم یا برش رادیانت یا درخشنده از کاربرد بالایی برخوردار است. علت این موضوع به درخشش بسیار بالای این برش برمی‌گردد که درنهایت یک فرم مربعی یا مستطیلی را به قطعه‌ی الماس خواهد بخشید.

 

تراش زمردی چیست و چه کاربردی در تهیه جواهرات الماس دارد؟

 

چنانچه به دنبال انتخاب انگشتر الماس ازدواج به فروشگاه الماس آمده‌اید، یک انگشتر با تراش الماس زمردی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این تراش اسم خود را از یکی از سنگ‌های قیمتی گرفته است بااین‌حال درزمینه تهیه زیورآلات الماس نیز کاربرد گسترده دارد.

این موضوع به دلیل شکل رایج تراش سنگ زمرد است. سنگ زمرد را اغلب به‌صورت مستطیلی تراش می‌دهند و از این طریق جلوه‌ای بسیار عمیق و خیره‌کننده و منطقی را از خود به نمایش می‌گذارد. الماس سنگی به‌مراتب درخشان‌تر و خیره‌کننده‌تر است و در ترکیب با انواع برش بسیار موفق عمل می‌کند. جواهرفروشی آنلاین زر کلیه‌ی امکانات یک خرید حرفه‌ای را در اختیار شما قرار داده و دیری نخواهد پایید که تبدیل به یک کلکسیونر حرفه‌ای در زمینه جواهرات الماس بشوید.

 به‌این‌ترتیب ما شاهد محبوبیت انواعی از زیورآلات الماس با برش زمردی هستیم. این نوع از برش الماس بسیار جلوه‌ی اشرافی و شیکی را به نمایش می‌گذارد و چنانچه به جواهرات محبوب افراد سرشناس توجه داشته باشید، آن‌ها تمایل خاصی به داشتن جواهراتی با برش زمردی نشان داده‌اند. خرید زیورآلات الماس با تراش زمردی به شما امکان می‌دهد تا جلوه‌ای از یک تالار آینه و بسیار مرموز را به کمک محصول انتخابی خود به نمایش بگذارید.

 

کیفیت برش چه تاثیری در ویژگی‌های بصری آن دارد؟

 

در واقع خود تراش الماس به‌تنهایی تعیین‌کننده‌ی میزان درخشش نیست. یک قطعه الماس لازم است تا با دقت زیادی برش خورده باشد. برش الماس، زوایا و خطوط مختلفی را شامل می‌شود و درصورتی‌که تقارن و توازن در این زمینه رعایت نشود، درخشش آن نیز دچار افت خواهد شد.

یکی از دشوارترین برش‌ها به تراش مارکیز و تراش قلبی تعلق دارد. کلیه سفارشات در فروشگاه الماس به دست جواهرسازان حرفه‌ای صورت می‌گیرد و شما می‌توانید استانداردهای به‌کاررفته در تراش زیورآلات الماس را در شناسنامه معتبر جی آی ای مشاهده کنید.

 

تراش‌های قطره‌ای یا گلابی‌شکل، حس معصومیت و عشق

 

یکی از خاص‌ترین شکل‌های تراش الماس، شکل گلابی یا اشکی شکل است که می‌تواند در گردنبند و آویز نیز بسیار خیره‌کننده به نظر برسد. این تراش هم ویژگی‌های انحنادار تراش گرد را دارد و هم از یک زاویه‌ی تند برخوردار است که توجه چشم را به خود جلب می‌کند.

این قطعه می‌تواند آناتومی تحت پوشش خود را تا حدی کشیده‌تر نشان دهد. بااین‌حال مهم‌ترین وجه احساسی آن، حس معصومیت و درون‌گرایی عمیقی است که تداعی می‌کند. در ادامه مقاله فروشگاه الماس به بررسی بخش انگشتر طلا و جواهر خواهیم پرداخت.

 

نفیس‌ترین انواع انگشتر الماس را مقایسه کنید

 

شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و بدون نگرانی‌های عبور و مرور و محدودیت وقت، به بخش انواع انگشتر فروشگاه الماس مراجعه کرده و ذهن خود را در مورد انتخاب جذاب‌ترین طرح‌های انگشتر جواهر به چالش بکشید. طیف محصولات در این بخش بسیار متنوع بوده و می‌تواند توجه مینیمالیست‌ها را به خود جلب کند.

در این بخش ممکن است با اصطلاحات متفاوتی نیز روبه‌رو شوید که تعریف‌کننده‌ی ویژگی‌های زیورآلات الماس من‌جمله شکل هندسی آن هستند. ازجمله این موارد، اصطلاح الماس‌تراش مارکیز است که به‌عنوان یکی از کمیاب‌ترین و محبوب‌ترین برش‌ها شناخته‌شده و طرحی از یک لبخند را به نمایش می‌گذارد.

تراش‌ها و زوایای متعددی لازم است تا یک قطعه الماس مارکیز به دست آید و البته همین تعدد برش‌ها درنهایت سبب درخشش بیشتر زیورآلات الماس خواهند شد. در ادامه مقاله فروشگاه الماس به بررسی بخش آویز و مزیت‌های تهیه یک آویز الماس به مناسبت‌های مختلف خواهیم پرداخت. همچنین پارامترهایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید بهترین انتخاب را در این زمینه به انجام برسانید.

 

متنوع‌ترین محصولات آویز الماس در فروشگاه آنلاین طلا

 

آویزهای الماس را می‌توانید به‌عنوان جواهراتی تک و خاص که دربردارنده‌ی قطعاتی ارزشمند و کمیاب از زیورآلات الماس هستند هدف قرار داده و منحصربه‌فردترین، موجزترین و درعین‌حال ارزشمندترین قطعات را به کلکسیون جواهرات شخصی خود اضافه کنید. در هنگام خرید محصول، ذهن خود را به‌عکس زیورآلات الماس محدود نکرده و از ویژگی‌های سفارشی‌سازی ما نهایت استفاده را ببرید.

آویزهای الماس معمولا توسط بانوان جوان و نوجوانان مورداستفاده قرار می‌گیرد و پتانسیل بالایی برای استفاده‌ی مداوم و روزمره دارد. پس اگر به دنبال قطعه الماسی درخشان برای استفاده‌ی ساده و مداوم هستید، انواع آویز زیورآلات الماس را در اولویت کاری خود قرار دهید.

شما می‌توانید این دسته از جواهرات را فارغ از تصویر پیشنهادی به‌وسیله‌ی هرکدام از انواع طلای پایه سفارشی‌سازی کنید. هر رنگ از طلا می‌تواند اتمسفر خاصی را ایجاد کرده و بیننده‌ی آویز الماس را به دنیای متفاوتی پرتاب کنند. در ادامه بیشتر در مورد رنگ طلای پایه و تاثیر بصری رنگ‌بندی زیورآلات الماس صحبت خواهیم کرد. هم‌اکنون به سراغ بخش محبوب نیم ست در فروشگاه الماس خواهیم رفت.

 

زیباترین انواع نیم ست در فروشگاه الماس آنلاین

 

چنانچه به دنبال هدیه‌ای ارزشمند برای افراد سخت‌گیر و خاص پسند هستید، نیم‌ست‌های الماس را در دستور کار خود قرار دهید. نیم ست عموما متشکل از گردنبند آویز الماس، گوشواره و انگشتر است و عنصر بصری مشترکی را در قالب کاربردهای متفاوت به نمایش می‌گذارد.

نیم‌ست‌ها همچنین ازجمله محبوب‌ترین هدایای دوران نامزدی و ازدواج هستند که شما می‌توانید بسته به علاقه و سلیقه‌ی خود، بسیاری از ویژگی‌های این جواهرات الماس را سفارشی‌سازی و شخصی کنید. شما می‌توانید انتخاب کنید که جواهر الماس شما دارای قطعات ریز و ظریف برلیان باشد یا به سراغ نیم‌ست‌هایی با قطعات درشت و خیره‌کننده‌ی الماس بروید. خریدوفروش جواهرات نیم ست را می‌توانید به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری طولانی‌مدت در زمینه تهیه کلکسیون جواهرات نیز در نظر بگیرید.

همچنین شما می‌توانید با ویژگی‌های کاهش قیمت و بخصوص کاهش حجم طلای به‌کاررفته در طراحی محصول، قیمت تمام‌شده را هر چه بیشتر به بودجه‌ی انتخابی خود نزدیک کنید. چنانچه احساس کردید که ویژگی‌های سفارشی مدنظر شما در سایت تعریف‌نشده است و قصد دارید استانداردهای به‌کاررفته در طراحی جواهر را بشکنید، بهتر است با مشاورین ما در بخش فروش در ارتباط باشید.

طی صحبت با تیم متخصص مشخص خواهد شد که آیا ایده‌ی شما پتانسیل عملی شدن دارد یا خیر. خریدوفروش جواهر برلیان علاوه بر ویژگی‌های طلا، حساسیت‌ها و پارامترهای متنوعی را به لحاظ بررسی و انتخاب قطعات تراش برلیان، پیش روی شما قرار خواهد داد.

 

لاکچری‌ترین انواع گوشواره الماس در فروشگاه آنلاین الماس

 

گالری گوشواره الماس را می‌توان یکی از متنوع‌ترین بخش‌های فروشگاه الماس و جواهر برشمرد که می‌تواند طیفی از هیجان‌انگیزترین و حرفه‌ای‌ترین محصولات الماس را به نمایش بگذارد. قطعات ریزودرشت الماس در ترکیب با طلای سفید، کاملا موفق هستند.

درصورتی‌که علاقه به تهیه‌ی یک گوشوار رمانتیک رادارید، تهیه‌ی یک گوشوار الماس طرح قلب با طلای رزگلد یا زرد را پیشنهاد می‌کنیم که قطعات متوسط برلیان را به همراه داشته باشد. شما می‌توانید در بخش گوشوار فروشگاه الماس و جواهر، انواع گوشوار امروزی و لوکس را با نمونه‌های کلاسیک و اسلیمی مورد مقایسه قرار دهید. عکس زیورآلات الماس درج‌شده در سایت به شما امکان می‌دهد تا محصول نهایی را به لحاظ بصری به شکل راحت و سریع‌تری با دیگر محصولات مقایسه کرده و به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

دنیایی از انواع حلقه‌ی نامزدی و عروسی در فروشگاه خرید جواهرات آنلاین

 

حلقه‌های نامزدی و عروسی خود را کاملا متناسب با ابعاد دست خود سفارشی کنید. همچنین شما می‌توانید ایده‌ها و پیش‌طرح‌های خود در مورد یک انگشتر الماس را با ما در اشتراک بگذارید. برای طراحان ما، خلق و بازآفرینی استاندارد این پیش‌طرح‌ها با محدودیت خاصی روبه‌رو نیست و از این طریق، شما می‌توانید انگشتر یا حلقه‌ای کاملا شخصی‌سازی‌شده و تک را در دستان خود داشته باشید.

 

حرفه‌ای‌ترین انواع گردن‌آویز الماس با ایده‌های خلاقانه

 

ازجمله محبوب‌ترین انواع گردن‌آویز الماس، نمونه‌های آویز فرشته و آویز قلب است که با ویژگی‌های بصری متنوعی در فروشگاه خرید جواهرات آنلاین قابل‌دسترس هستند. بسیاری از این آویزها به‌صورت ترکیبی از ۲ یا ۳ رنگ طلای پایه طراحی‌شده‌اند و وجود قطعات تراش الماس نیز به بافت و کنتراست بصری این محصولات، جلوه بخشیده است.

شما می‌توانید با تغییر ویژگی‌های جزئی یا ابعاد تراش الماس یا حتی تغییر کلی رنگ طلای پایه، ظاهر این آویزهای الماس را شخصی‌سازی کرده و محصول منحصربه‌فرد و جدیدی را خلق کنید. تراش‌های گرد برلیان ازجمله رایج‌ترین تراش‌های به‌کاررفته در طراحی محصولات آویز الماس هستند که با تغییر نوع آن‌ها می‌توان قیمت تمام‌شده‌ی محصول را تحت تاثیر قرار داد.

خریدوفروش زیورآلات الماس در قالب گردنبند از گذشته‌های دور بسیار پرطرف‌دار و محبوب است چراکه به طور هم‌زمان، ظرافت خیره‌کننده، حجم بالای طلا و همچنین قطعات متعدد و درشتی از برلیان را به نمایش می‌گذارد.

 

ارزش انواع الماس چه تاثیری بر ظاهر آن‌ها دارد؟

 

الماس به دلیل خلوص و درخشش بالای خود به محبوبیت رسیده است. ما با طیف وسیعی از انواع الماس روبه‌رو هستیم که با پارامترهای متفاوتی دسته‌بندی و ارزش‌گذاری می‌شوند. چنانچه به حساسیت‌های دسته‌بندی انواع الماس رجوع کنید، متوجه خواهید شد که این موجود تا چه اندازه منحصربه‌فرد و چالش‌برانگیز است.

تنها افراد خاصی قادر هستند تا به کمک ابزارهایی که در اختیار دارند، در مورد کیفیت‌سنجی دقیق انواع الماس، تصمیم‌گیری کنند. سرشناس‌ترین نوع شناسنامه برای جواهرات الماس، GIA است که هویتی کامل و دقیق از تراش الماس در اختیار شما قرار می‌دهد. خالص‌ترین یا پاک‌ترین نوع الماس، با نام الماس وایت شناخته می‌شود. بااین‌حال، الماس می‌تواند باتوجه‌به میزان خلوص، از شفافیت کمتر یا طیف‌های رنگی متفاوتی برخوردار باشد.

در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهرات زر، شما می‌توانید برای تمام جواهرات الماس خود که وزنی بالاتر از ۱۵ سوت دارند، شناسنامه‌ی معتبر تهیه کنید. ازآنجایی‌که حلقه ازدواج الماس، جزو پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین جواهرات فروشگاه الماس آنلاین است، امکان صدور شناسنامه‌ی GIA برای کلیه‌ی سفارشات حلقه‌ی ازدواج الماس نیز فراهم خواهد بود.

 

مزیت‌های خرید جواهرات الماس از جواهرفروشی آنلاین

 

شما می‌توانید به همراه فرد موردعلاقه‌ی خود، در هر ساعتی از شبانه‌روز و بدون محدودیت‌های زمانی و رفت‌وآمد، به جواهرفروشی آنلاین مراجعه کرده و به‌مرور محصولات بپردازید. فروشگاه الماس جواهر به شما امکان می‌دهد تا در هر نقطه از ایران، کلکسیونی از جواهرات حرفه‌ای را گردآورده و یک سرمایه‌گذاری طولانی‌مدت و مقرون‌به‌صرفه در زمینه‌ی جواهرات الماس انجام دهید. خریدوفروش جواهرات برلیان به‌تدریج برای شما به امری حرفه‌ای و هیجان‌انگیز خواهد شد و این فرایند با ویژگی‌های زیبایی شناسانه‌ی خیره‌کننده نیز گره خواهد خورد.

 

متنوع‌ترین و محبوب‌ترین انواع دستبند تنیسی و برلیان در فروشگاه جواهر الماس

 

بخش جواهرات دستبند الماس شامل طیف متنوعی از دستبندهای مدرن و کلاسیک و من‌جمله دستبند تنیسی است. دستبند تنیسی الماس را می‌توان به‌عنوان محبوب‌ترین شکل دستبند جواهر قلمداد کرد که فارغ از سن و جنسیت می‌تواند مورداستفاده قرار بگیرد.

شما می‌توانید در مورد تغییر رنگ طلای پایه‌ی به‌کاررفته در طراحی دستبند یا رنگ‌بندی و جنس سنگ قیمتی اقدام کرده و از این طریق، جواهرات جدید و منحصربه‌فردی را به کلکسیون شخصی خود اضافه کنید. دستبندهای جواهر الماس را می‌توان جزو کاربردی‌ترین و محبوب‌ترین قطعات اکسسوری برشمرد چراکه آن‌ها پتانسیل بالایی برای هماهنگ شدن و زیباتر جلوه دادن انواع ساعت، انگشتر یا النگو دارند.

شما می‌توانید دستبند جواهر برلیان خود را متناسب با ابعاد دست خود سفارشی‌سازی کرده و سفارش خود را طی ۲ تا ۱۰ روز کاری دریافت کنید. فروش الماس با شناسنامه برای آن دسته از دستبندهایی که وزنی بالاتر از ۱۵ سوت دارند امکان‌پذیر است و امکانات حرفه‌ای بیشتری را جهت تهیه کلکسیون جواهرات الماس در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

درخشش خیره‌کننده‌ترین قطعات تراش الماس در گردنبند برلیان

 

گردنبندهای الماس را می‌توان به‌عنوان کلاسیک‌ترین و محبوب‌ترین فرم جهت خودنمایی قطعات الماس برشمرد. شما می‌توانید سه یا چندین قطعه‌ی درشت الماس را به کمک گردنبندهای الماس سفارشی‌سازی کرده و جواهری با ارزش کلکسیونی بسیار بالا را تهیه کنید. همچنین طیف‌های رنگی الماس می‌توانند در قالب یک گردنبند الماس، درخشش و زیبایی فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش بگذارند.

گردنبند برلیان ازجمله محبوب‌ترین جواهرات ازدواج است که می‌تواند خاطره‌انگیز و ارزشمند جلوه کند. شما می‌توانید علاوه بر نمونه‌های کلاسیک و متقارن گردنبند الماس، نمونه‌هایی شکیل و امروزی با ایده‌های جسورانه را نیز در بخش گردنبند الماس مشاهده کنید. ویژگی‌های سفارشی به شما امکان می‌دهند تا نوع الماس و ابعاد آن را در آناتومی گردنبند تغییر داده و از این طریق، قیمت تمام‌شده‌ی محصول را بهینه‌سازی کنید.

 

جمع‌بندی

 

در این مطلب تلاش شد تا مهم‌ترین مزیت‌های فروشگاه اینترنتی الماس و نحوه‌ی سفارشی‌سازی هر یک از محصولات در اختیار شما قرار بگیرد. باتوجه‌به گسترش روزافزون ارزش جواهرات و علاقه افراد به سرمایه‌گذاری در این حوزه می‌توان انتظار داشت که افراد از نقاط مختلف کشور علاقه‌مند شوند تا به شکل حرفه‌ای‌تری در مورد تهیه‌ی جواهرات دلخواه خود اقدام کرده و از این طریق یک کلکسیون باارزش خریدوفروش بالا را تهیه کنند.

در این زمان است که شما به مرجعی حرفه‌ای در زمینه‌ی سفارش و فروش جواهرات احتیاج پیدا خواهید کرد. فروشگاه اینترنتی طلا و جواهرات زر تضمین‌کننده‌ی بهترین خدمات درزمینه فروش برخط جواهرات و ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان در این حوزه است و شما می‌توانید در جریان سفارش، اطلاعات کامل را از طریق واتس آپ، تماس تلفنی و ایمیل دریافت کنید.

همچنین در کنار محصولات سفارشی خود می‌توانید سفارش بسته‌ی هدیه‌ی حکاکی شده و یا حکاکی روی محصولات را داشته باشید و از این طریق، ویژگی‌های محصول انتخابی را برای تهیه‌ی یک هدیه‌ی ماندگار شخصی‌سازی کنید.

جدیدترین کالاهای فروشگاه الماس
 • خرید انگشتر طلا Love با نگین الماس تراش برلیان و رکاب طلا زرد 18 عیار مدل: wrdf21699
 • گردنبند مادر و فرزند دختر خندان طلا زرد 18 عیار و نگین جواهر الماس تراش برلیان طرح مدرن مدل: nec2053
 • گردنبند قلب طلا و جواهر الماس تراش برلیان با طلا رزگلد 18 عیار دخترانه و زنانه مدل: nec2051
 • آویز و پلاک گردنبند طلا زرد 18 عیار و جواهر الماس تراش برلیان طرح هشت ضلعی مدل: pdb2344
 • آویز و پلاک گردنبند طلا زرد 18 عیار و جواهر الماس تراش برلیان طرح دوار مدل: pdb2345
 • گردنبند دو قلب در هم طلا زرد و جواهر الماس تراش برلیان زنانه و دخترانه مدل nec2052
 • آویز و پلاک گردنبند پروانه الماس تراش برلیان و طلا زرد 18 عیار مدل pdb2346
 • گردنبند love الماس تراش برلیان و طلای زرد 18 عیار دخترانه و زنانه طرح عشق مدل: nec2050
 • گردنبند جواهر الماس تراش برلیان و طلا زرد 18 عیار زنانه طرح دوار گرد مدل: nec2049
 • گردنبند قلب و پیکان جواهر الماس تراش برلیان و طلا زرد 18 عیار زنانه مدل: nec2048
 • گردنبند جواهر الماس تراش برلیان و طلا سفید زنانه طرح گل رز مدل: nec2047
 • گردنبند جواهر الماس تراش برلیان و طلا زرگلد زنانه طرح کلیه مدل: nec2046
 • گردنبند الماس تراش برلیان و پرنس طلا و جواهر زنانه طرح جدید مدل: nec2045
 • خرید انگشتر طلا گل سه تایی تمام جواهر الماس تراش برلیان و طلا سه رنگ مدل: wrdf21698
 • انگشتر الماس زنانه گل شبدر چهار برگ طلا زرد و برلیان مدل: wrdf21693
 • خرید پلاک طلا مادر و فرزند نوزاد جواهر برلیان طرح قلب مدل: pdb2341
 • خرید پلاک خانواده طلا و جواهر طرح پدر، مادر و فرزند نگین برلیان مدل: pdb2343
 • پلاک گردنبند انار طلا و جواهر الماس تراش برلیان ویژه شب یلدا مدل: pdb2340
 • حلقه نامزدی طلا جواهر طرح گل و فلاور نگین الماس برلیان مدل eng2286
 • انگشتر مربعی زنانه طلا و جواهر الماس تراش برلیان سیاه و سفید مدل: wrdf21697
درباره سایت زر |  تماس با سایت زر |  نظرات ، پیشنهادات و شکایات |  عضویت در سایت زر |  جستجوی پیشرفته |  پرسش و پاسخ  |  قوانین و مقررات
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت زر می باشد و استفاده محدود از مطالب با ذکر منبع بلامانع است و هرگونه کپی برداری غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
شماره ثبت: 336113
© 2009 Zar. All rights reserved. zar.manage@yahoo.com

نشانی دفتر مرکزی: تهران، میدان ونک، 50 متر بالاتر از میدان، برج نگار ، طبقه هشتم اداری، واحد 1 تلفن : 88641503-021، مدیریت: 1598419-0912
نشانی دفتر کارخانه :یوسف آباد، نبش خیابان ششم، ساختمان اختصاصی طلا و جواهر پلاک 4 واحد 2 88641504-021، مدیریت: 2157559-0912
دفتر واردات و صادرات :ولنجك، مجتمع تجاری گالریا، طبقه ششم شماره تماس: 0041782008072
دفتر مستقیم انگلستان: 7452269629-0044 سامانه پیام کوتاه:30007924006953
Manager in Canada: Mrs. Rezaee
180 Grandview Ave Thornhill, ON L3T 1J1, Canada phone number: 0016476414242
طراحی و تولید انحصاری "شرکت پرشین کیمیاگران پاسارگاد"

logo-samandehi e-namad
 سنجش رضایتمندی
بانک ملی
همین حالا تماس بگیرید!  سنجش رضایتمندی