فروشگاه جواهر سنگ اوپال
 

فروشگاه طلا وجواهرات اوپال

فروشگاه جواهرات اپال گالری طلا و جواهر زر یکی از کامل‌ترین و متنوع‌ترین فروشگاه‌های طلا و جواهرات در زمینه طراحی و فروش جواهرات با سنگ اپال است. شما می‌توانید انواع جواهرات از انگشتر و آویزها گرفته تا نیم ست و سرویس‌های متنوع و زیبا که با ترکیب طلا و اپال ساخته‌شده‌اند را از طریق وب‌سایت زر به‌صورت آنلاین سفارش دهید. قبل از اینکه به مدل‌ها و طرح‌های مختلف جواهرات اپال موجود در وب‌سایت بپردازیم، نگاهی اجمالی به تاریخچه اپال و خواص و ویژگی‌های این سنگ می‌اندازیم.

 

سنگ اپال در طبیعت چگونه به وجود میآید؟

 

سنگ اپال از ترکیبات سلیس و مقادیر مختلفی آب تشکیل‌شده است. اپال‌ها به دلیل گلوله‌های نانو سیلیکونی که درون سنگ ایجاد می‌شوند و باعث به وجود آمدن بازی رنگی در اثر شکست نور در این گلوله‌ها می‌شوند، رنگ‌های متنوعی دارند. به همین دلیل است که به آن سنگ چشم‌گربه می‌گویند. اپال سفید خاصیت فلورسانس ایجاد می‌کند اما در اپال سیاه این پدیده رخ نمی‌دهد.

 

افسانه پیدایش سنگ اپال

 

اما افسانه‌های قدیمی به گونه دیگری نحوه پیدایش اپال را شرح می‌دهند. در این افسانه‌ها آمده است که رنگین‌کمانی بر زمین آمده تا پیام صلح الهی را به زمینیان برساند. سنگ‌هایی که به رنگین‌کمان برخورد کرده‌اند، شروع به درخشش کرده و سنگ زیبا و رنگارنگ اپال را به وجود آورده‌اند.

همین افسانه زیبا باعث شده است که فرهنگ‌های باستانی، اپال را سنگی شگفت‌انگیز بدانند. درگذشته در بسیاری از فرهنگ‌ها، اپال را سنگ خوشبختی می‌دانستند و حتی برای طلسم خوشبختی از این سنگ کمک می‌گرفتند. بسیاری این سنگ را نماد عشق و وفاداری و امید می‌دانند.

 

سنگ اپال، سنگ ماه تولد مهرماهیها

 

سنگ اپال، سنگ ماه تولد مهرماه است و باعث تجلی هر چه بیشتر خواص درمانی و معنوی در متولدین این ماه میشود.

 

مناطق استخراج اپال در جهان

 

به‌طورکلی بیش از ۹۵ درصد سنگ اپال موجود در جهان در استرالیا یافت می‌شود و به‌عنوان سنگ ملی این کشور شناخته می‌شود. در سایر کشورها نیز مثل برزیل، مجارستان، اندونزی، امریکا، هندوراس و چک‌اسلواکی مقادیری از این نوع سنگ پیدا می‌شود.

 

اپال سنگی باقدرت جادویی که باعث خوشبختی صاحبش میشود

 

همانطور که اشاره کردیم این سنگ زیبا و خوشرنگ در فرهنگهای باستانی جایگاه ویژهای داشته و گذشتگان به خواص ماورایی آن اعتقاد داشتند تا جایی که برای طلسمهای سنگین با اهداف مثبت و منفی از این سنگ کمک میگرفتند، مثل طلسم خوشبختی.

اروپاییان به اپال قرمز بسیار اهمیت می‌دادند و حتی ناپلئون بناپارت، اوپال قرمزرنگی را به همسرش ژوزفین هدیه کرده بود. زنان اروپایی از این سنگ و نیروی ماورایی آن برای حفظ رنگ قرمز موهایشان همواره استفاده می‌کردند.

 

تجربه عشقهای رؤیایی با سنگ اوپال

 

امروزه نیز بسیاری از افراد معتقدند سنگ اپال خواص درمانی و معنوی بسیاری دارد که به تعدادی از خواص آن اشاره خواهیم کرد. هر نوعی از اپال دارای یک نوع خاصیت و اثر درمانی - معنوی است. به طور مثال اپال سرخ یا آتشین باعث گرمی روابط عاشقانه می‌شود و غرایز جنسی و احساسات رمانتیک را تقویت می‌کند.

یکی از خواص اپال سفید ایجاد تعادل در دو نیمکره مغز است که این خاصیت باعث می‌شود انسان متعادل‌تر فکر کند و تصمیم بگیرد. به همین دلیل درگذشته معتقد بودند که سنگ اپال انرژی‌های منفی و ناخالصی‌های درونی انسان را از بین می‌برد.

اپال سیاه ترسهای شدید و ریشهدار درون انسانها را کاهش میدهد و حتی برای این نوع اپال، خاصیت درمانی در بیماریهایی مثل انواع کیستها و تومورها نیز ذکرشده است.

سنگ اپال آبیرنگ، دردهای گلو و مشکلات تنفسی و مشکلات غده تیروئید را درمان میکند و باعث پاکسازی چاکراها و افزایش اعتمادبهنفس میشود.

بهطورکلی اپال قادر است مشکلات روحی انسان را بهبود ببخشد و انرژی مثبت و اراده و خلاقیت فرد را افزایش دهد و سنگی آرامشبخش و تسکیندهنده است.

 

سنگی با رنگهای فوقالعاده خاص و زیبا

 

اپال یکی از سنگ‌هایی است که به رنگ‌های بسیار مختلف و گوناگون در طبیعت یافت می‌شود که این رنگ‌ها بسیار خاص و زیبا هستند. به همین دلیل است که در ساخت طلا و جواهرات از این سنگ استفاده زیادی می‌شود. از انواع رنگ‌های سنگ اوپال می‌توان به اپال با زمینه مشکی و خاکستری و اپال به زمینه سفید اشاره کرد که خود این دو نوع اپال به انواع ترکیب‌های رنگی تقسیم می‌شوند.

یکی از گران‌ترین انواع سنگ اوپال، به رنگ آبی با رگه‌هایی از رنگ سبز است که در اثر پدیده‌ای به نام اپالسنس، این بازی رنگی ایجاد می‌شود و از زوایای مختلف، این سنگ به رنگ‌های متنوعی دیده می‌شود. اما نایاب‌ترین نوع اپال رنگ سیاه با رگه‌های سرخ است که به‌سادگی پیدا نمی‌شود.

 

معرفی محصولات فروشگاه جواهرات اپال

 

در فروشگاه جواهرات اپال وب‌سایت زر می‌توانید انواع جواهرات ترکیب‌شده با انواع رنگ‌های اپال را پیدا کنید. ما در طراحی و ساخت جواهرات با استفاده از سنگ اپال، سعی کرده‌ایم از انواع مختلف این سنگ با رنگ‌های متفاوت استفاده کنیم تا جوابگوی نیاز و سلیقه طیف گسترده‌ای از مشتریان باشیم. می‌توانید مدل‌ها و طرح‌های مختلفی که با استفاده از انواع طلای زرد، سفید و رزگلد با سنگ اپال ترکیب‌شده است را به‌صورت آنلاین سفارش دهید. در بسیاری از این طرح‌ها از الماس تراش برلیان یا مارکیز هم برای درخشش و زیبایی هر چه بیشتر کارها استفاده‌شده است. در ادامه به معرفی محصولات فروشگاه جواهرات اپال خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

آویز اپال طلا

 

آویزهای اپال با طرح‌های مختلف که بر پایه انواع طلا بر اساس سلیقه‌های مختلف طراحی‌شده‌اند، می‌توانند نظر بیشتر خانم‌ها را به خود جلب کند. در طراحی این آویزهای زیبا از سنگ‌های اپال مختلف با زمینه سفید و سبز استفاده‌شده است که سنگ استفاده‌شده در هر آویز از نظر رگه‌های رنگی، متفاوت با سایر مدل‌ها است.

با توجه به سلیقه مشتریان از انواع طلای سفید، زرد و رزگلد و سنگهای برلیان و سایر سنگهای زینتی در ساخت این آویزهای اپال استفاده کردهایم.

 

گوشواره اپال

 

گوشواره‌های موجود در وب‌سایت زر در انواع طرح‌ها و ابعاد قابل سفارش هستند. از گوشواره‌های میخی گرفته تا مدل‌های بزرگ با توجه به نوع استفاده مشتریان و سلیقه‌های مختلف، در فروشگاه آنلاین اپال موجود هستند. شما می‌توانید از هر سنگ دیگری در کنار اپال برای سفارش گوشواره دلخواهتان استفاده کنید. کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

انگشتر اپال

 

جالب است بدانید که از انگشتر اپال برای هدیه چهاردهمین سالگرد ازدواج استفاده می‌شود. ازآنجایی‌که اپال نماد عشق و وفاداری است، پیشنهاد می‌کنیم برای مناسبت‌هایی مثل سالگرد ازدواج و یا روز عشق از جواهرات اپال انتخاب نمایید. شما می‌توانید سایر آیتم‌های دلخواهتان را مشابه انگشتری که از بین انگشترهای اپال متنوع موجود در وب‌سایت انتخاب کرده‌اید، به کارشناسان ما سفارش دهید تا در اسرع وقت مدل دلخواه شما را با سنگ اپال آماده کرده و برایتان ارسال کنیم.

 

دستبند اپال

 

ما در وب‌سایت زر امکان سفارش بی‌نهایت مدل دستبند را برای شما ایجاد کرده‌ایم. به این صورت که شما می‌توانید از بین صدها مدل دستبندی که در وب‌سایت موجود است، مدل موردپسندتان را با اپال سفارش دهید. زیرا در این فروشگاه امکان تغییر سنگ یا رنگ طلای مدل‌های انتخابی، برای شما وجود دارد و محدودیتی از این نظر برای مشتریانمان نداریم.

 

نیم ست اپال

 

شما می‌توانید انواع نیم ست اپال در طرح‌های مختلف و متنوع را از طریق وب‌سایت به‌صورت آنلاین سفارش دهید. نیم‌ست‌هایی در ابعاد و اندازه‌های مختلف با استفاده از اپال های مختلف و یا به‌صورت ترکیب با سایر سنگ‌های قیمتی، با توجه به بودجه شما به‌صورت نیم ست همراه با انگشتر یا بدون انگشتر قابل سفارش هستند.

 

گردنبند اپال

 

در فروشگاه جواهرات اپال، انواع مختلفی از گردنبندها از مدل‌های ظریف و کوچک گرفته تا مدل‌های بزرگ و ضخیم موجود است. سینه‌ریزها و چو کرهایی در طرح‌های متنوع و زیبا که با انواع طلا و سنگ‌های قیمتی و یا فقط با برلیان ترکیب‌شده‌اند و جلوه زیبایی در گردن شما خواهند داشت، همگی قابل سفارش آنلاین هستند. می‌توانید گوشواره، دستبند، انگشتر و یا سرویس کامل هماهنگ با گردنبند انتخابی خود را نیز به کارشناسان ما سفارش دهید تا در کوتاه‌ترین زمان برای شما آماده کنیم.

 

سنجاقسینه اوپال 

 

همچنین می‌توانید سنجاق‌سینه‌های زیبا، خاص و لوکس را متناسب باسلیقه و سبک خود سفارش دهید. هم می‌توانید از بین سنجاق‌سینه‌های فروشگاه جواهرات اپال و هم از بین سایر مدل‌ها می‌توانید سنجاق‌سینه با سنگ اپال سفارش دهید.

 

نحوه سفارش طلا و جواهر با سنگ اپال در گالری زر

 

به‌راحتی و با چند کلیک ساده می‌توانید مدل دلخواه خود را به‌صورت آنلاین از وب‌سایت زر قسمت فروشگاه جواهرات اپال انتخاب کنید و سفارش دهید. ارسال محصولات حدود دو الی ده روز کاری به طول خواهد انجامید. پس بهتر است برای انتخاب هدیه مناسبت‌های مختلف از فروشگاه زر، این پروسه زمانی را در نظر داشته باشید.

درصورتی‌که در مورد محصول انتخابی‌تان، سؤالی دارید و یا تمایل به تغییر مدل انتخابی ازنظر تغییر سنگ استفاده‌شده و یا سایز و ابعاد مدل دارید، کافی است با کارشناسان ما به شماره‌های ۸۸۶۴۱۵۰۳ و ۸۸۶۴۱۵۰۴ تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در تمام مراحل سفارش و خرید کالا شما را با دقت راهنمایی خواهند نمود.

همچنین می‌توانید قیمت جواهر اپال انتخابی خود را با توجه به بودجه موردنظرتان کم‌وزیاد کنید. برای این کار نیز بهتر است قبل از ثبت سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

درصورتی‌که تمایل دارید با استفاده از سنگ اپالی که از قبل تهیه کرده‌اید، جواهرات دلخواهتان را برایتان طراحی کنیم، با کارشناسان وب‌سایت زر در تماس باشید تا از نظر هزینه کار و انتخاب طلای متناسب با سنگ اپال شما و همچنین ترکیب طلا با انواع الماس، شما را راهنمایی نمایند.درباره سایت زر |  تماس با سایت زر |  نظرات ، پیشنهادات و شکایات |  عضویت در سایت زر |  جستجوی پیشرفته |  پرسش و پاسخ  |  قوانین و مقررات
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت زر می باشد و استفاده محدود از مطالب با ذکر منبع بلامانع است و هرگونه کپی برداری غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
شماره ثبت: 336113
© 2009 Zar. All rights reserved. zar.manage@yahoo.com

نشانی دفتر مرکزی: تهران، میدان ونک، 50 متر بالاتر از میدان، برج نگار ، طبقه هشتم اداری، واحد 1 تلفن : 88641503-021، مدیریت: 1598419-0912
نشانی دفتر کارخانه :یوسف آباد، نبش خیابان ششم، ساختمان اختصاصی طلا و جواهر پلاک 4 واحد 2 88641504-021، مدیریت: 2157559-0912
دفتر واردات و صادرات :ولنجك، مجتمع تجاری گالریا، طبقه ششم شماره تماس: 0041782008072
دفتر مستقیم انگلستان: 7452269629-0044 سامانه پیام کوتاه:30007924006953
Manager in Canada: Mrs. Rezaee
180 Grandview Ave Thornhill, ON L3T 1J1, Canada phone number: 0016476414242
طراحی و تولید انحصاری "شرکت پرشین کیمیاگران پاسارگاد"

logo-samandehi e-namad
 سنجش رضایتمندی
بانک ملی
همین حالا تماس بگیرید!  سنجش رضایتمندی