فروشگاه طلا و جواهر با سنگ زمرد

طلا و جواهر با سنگ زمرد 

 

فروشگاه طلا و جواهرات زمرد

فروشگاه جواهرات زمرد یکی از مجموعه‌های فروشگاه طلا و جواهرات زر است که به‌صورت تخصصی در زمینه طراحی، ساخت و فروش انواع جواهرات با استفاده از سنگ زمرد فعالیت می‌کند. در این مجموعه تخصصی می‌توانید انواع جواهرات از گوشواره و آویز گرفته تا مدل‌های مختلف سرویس و نیم‌ست‌های زیبا از زمرد را سفارش دهید.

 

معادن کلئوپاترا، زادگاه زمرد

 

سنگ زمرد یکی از سنگ‌های قیمتی و زیبایی است که در ایران بسیار محبوب است. این سنگ زیبای سبزرنگ از گذشته تاکنون در بسیاری از اشعار شاعران ایرانی و داستان‌ها و افسانه‌ها آمده است و نشان از این دارد که جایگاه ویژه‌ای در بین مردم ما دارد.

سنگ زیبای زمرد اولین بار در معادن کلئوپاترا در حاشیه دریای سرخ توسط مصریان کشف و استخراج شد و تا قرن نوزدهم این معادن به اتمام رسیدند. امروزه کلمبیا یکی از بزرگ‌ترین و مشهورترین منابع زمرد در جهان است اما در کشورهای دیگری همچون برزیل و زامبیا و برخی مناطق آمریکای جنوبی، آفریقا و اروپا نیز این سنگ استخراج می‌شود. البته در افغانستان نیز سنگ‌های زمرد بسیار مرغوبی استخراج می‌شود که زمردهای پنج شیر افغانستان با زمردهای کلمبیایی ازنظر کیفیت و ابعاد، قابل‌رقابت هستند.

 

زمرد، سنگی قدرتمند و حساس

 

زمرد جزو سنگ‌هایی است که سختی بالایی دارد و درعین‌حال شکننده است و باید تحت شرایط خاصی تراش داده شده و نگهداری شود. از دیگر ویژگی‌های زمرد، غیرقابل‌تغییر بودن در مقابل نور و حتی اسید است. اما ممکن است در اثر حرارت آسیب ببیند، پس بهتر است در حفظ و نگهداری آن دقت لازم به عمل آید. همچنین ممکن است این سنگ در اثر افتادن روی سطح سخت مثل سنگ  یا زمین، بشکند و یا خرد شود و نیاز است که بااحتیاط جابه‌جا شود. به‌طورکلی زمرد را داخل روغن بی‌رنگ نگهداری می‌کنند و حتی برای جلای آن نیز از روغن‌زیتون بی‌رنگ استفاده می‌کنند.

 

زمرد، سنگ محبوب پادشاهان و ملکهها

 

زمرد سبزرنگ و زیبا یکی از سنگ‌هایی است که در بین مردم شرق، بسیار ارزشمند و موردتوجه بوده است. از این سنگ زیبا در قسمت‌هایی از خنجر، کمربند زرین، سپر و حتی تخت پادشاهی نادرشاه افشار استفاده‌شده است. همچنین در تاج همسر شاه سابق ایران، فرح پهلوی، تعداد ۳۶ عدد سنگ زمرد در کنار سایر سنگ‌های گران‌بها استفاده‌شده است. پادشاهان قاجار نیز بر روی تاج‌های خود از ترکیب زمرد با سایر سنگ‌های قیمتی استفاده می‌کردند.

 

زمرد، سمبل عشق

 

این سنگ خواص درمانی و معنوی بسیار زیادی دارد و افسانه‌های زیادی در مورد اعتقاد گذشتگان به زمرد وجود دارد. حتی در آموزه‌های دینی و احادیث امان معصوم و پیامبر اسلام (ص) نیز به استفاده از سنگ زمرد و یا انگشتر زمرد توصیه‌شده است. ازنظر احادیث اسلامی، استفاده از انگشتر زمرد باعث گشایش در کارها و روزی می‌شود و فقر را از بین برده و ثروت را به زندگی وارد می‌کند.

در مصر قدیم این سنگ نماد زندگی ابدی و حکمت بوده است و در بین مردم یونان باستان و ایرانیان قدیم نیز این سنگ بسیار محبوب و ارزشمند بوده است. امروزه نیز بسیاری از افراد به خواص درمانی این سنگ معتقد هستند و پژوهش‌های زیادی در این زمینه صورت گرفته است که تأثیرات مثبت زمرد را ازنظر درمان مشکلات جسمی و روحی در کنار استفاده از داروها توصیه می‌کند.

سنگ زمرد باعث پاک‌سازی چاکرای چهارم می‌شود و از بیماری‌های قلبی جلوگیری می‌کند و ازنظر معنوی باعث گشایش قلب و افزایش مهربانی و دلسوزی در فرد می‌شود. به همین دلیل است که از آن برای بهبود گردش خون و بیماری‌های قلبی استفاده می‌شود. همچنین این سنگ زیبا، در درمان بیماری‌های گوارشی، صرع و پاک‌سازی کیسه صفرا، اثر بسیار مثبت و خوبی دارد.

ازنظر معنوی زمرد را "سنگ عشق" می‌نامند. بسیاری معتقدند زمرد، عشق بین عاشق و معشوق را تقویت می‌کند و حتی انرژی منعکس‌شده از آن، محبت بین زن و شوهر را افزایش می‌دهد. سنگ زمرد سنگی آرامش‌بخش است و ذهن را آرام می‌کند. خرد و منطق صاحبش را افزایش می‌دهد. برخی از افراد زمرد را برای رفع چشم‌زخم همواره در نزد خود نگهداری می‌کنند.

یکی از ویژگیهای معنوی مهمی که در احادیث معصومان نیز به آن اشارهشده است، افزایش ایمان و پاکی است که درگذشته نیز زمرد را سنگ محافظ در مقابل شیاطین و اتفاقات بد میدانستند و شاید به این دلیل است که پادشاهان و افراد مهم در تاریخ، از این سنگ در تاجوتخت خود استفاده زیادی میکردند.

زمرد، سنگ ماه تولد اردیبهشت ‌ماهی‌هاست و از آن به‌عنوان هدیه بیستمین، سی و پنجمین و پنجاهمین سالگرد ازدواج استفاده می‌شود.

 

انواع جواهرات زمرد را نزد ما خواهید یافت

 

در فروشگاه جواهرات زمرد وب‌سایت زر، انواع مختلفی از جواهرات با سنگ زمرد را خواهید یافت که می‌توانید به‌عنوان هدیه تولد اردیبهشت ماهی‌ها و یا هدیه سالگرد ازدواج و روز عشق از این سنگ زیبای سبزرنگ که سمبل عشق است، سفارش دهید. ما ازنظر طراحی و ساخت مدل‌های جواهرات زمرد درخواستی مشتریان عزیز هیچ‌گونه محدودیتی نداریم و می‌توانید از بین هزاران طرح جواهرات موجود در وب‌سایت، مدل موردنظر خود را انتخاب کنید و با سنگ زمرد سفارش ساخت بدهید. البته تنوع محصولات فروشگاه جواهرات زمرد به‌قدری است که بعید می‌دانیم طرح انتخابی شما در بین محصولات موجود در فروشگاه یافت نشود. بااین‌حال می‌توانید خاص‌ترین و متفاوت‌ترین و به‌روزترین مدل‌های جواهرات را از ما بخواهید تا در کمترین زمان ممکن به دست شما مشتریان عزیز برسانیم.

در ادامه به انواع محصولات فروشگاه جواهرات زمرد خواهم پرداخت. با ما همراه باشید.

 

آویز زمرد

 

ما در فروشگاه جواهرات زمرد، انواع آویزهای زمرد در طرح‌ها و ابعاد مختلف را متناسب باسلیقه همه مشتریانمان، آماده کرده‌ایم. آویزهایی از زمرد و الماس که روی پایه انواع طلای زرد، سفید و رزگلد سوار شده‌اند و یا آویزهایی که از ترکیب زمرد با سایر سنگ‌های قیمتی، طراحی‌شده‌اند. همه این مدل‌ها قابل سفارش هستند. همچنین می‌توانید جواهراتی نظیر گوشواره و دستبند و یا سایر آیتم‌های مشابه آویز انتخابی‌تان را به کارشناسان فروشگاه زر سفارش دهید تا در کمترین زمان برای شما ارسال نمایند.

 

گوشواره زمرد

 

گوشواره زمرد نیز یکی از محصولات وب‌سایت زر است که تنوع بسیار زیادی دارد و در انواع طرح‌ها و در ابعاد بزرگ و کوچک و بلند و کوتاه، متناسب باسلیقه همه خانم‌ها طراحی‌شده‌اند. اکثر خانم‌ها علاقه‌مند هستند جواهرات زمرد ترکیبی سنگ زمرد و طلای سفید و الماس تراش برلیان باشد که ما به این انتخاب مشتریانمان به‌خوبی پاسخ داده‌ایم و انواع و اقسام گوشواره‌ها و جواهرات زمرد دیگر را با این ترکیب، آماده کرده‌ایم. حتی به سلیقه خانم‌های خاص پسند که به ترکیب سنگ‌های مختلف با زمرد و یا پایه طلای زرد و رزگلد برای زمرد علاقه‌مند هستند، احترام گذاشته‌ایم و مدل‌های دلخواه آن‌ها را نیز در فروشگاه گردآورده‌ایم.

 

انگشتر زمرد

 

یکی از پرطرف‌دارترین آیتم‌های جواهرات زمرد که هم خانم‌ها و هم آقایان علاقه زیادی به استفاده از آن دارند، انگشتر زمرد است. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، خواص درمانی و معنوی بسیار زیادی برای زمرد و مخصوصاً انگشتر زمرد در احادیث و کتاب‌ها بیان‌شده است. ما نیز در فروشگاه جواهرات زمرد، انواع انگشترهای مردانه و زنانه زمرد را آماده کرده‌ایم. می‌توانید از بین مدل‌های دیگر که حاوی سنگ زمرد نیستند نیز مدل دلخواهتان را انتخاب نمایید و با سنگ زمرد سفارش دهید.

 

دستبند زمرد

 

دستبندهای زمرد موجود در فروشگاه زر نیز دارای تنوع زیادی هستند. دستبندهای جواهر زمرد جنبه لوکس دارند و توصیه می‌کنیم برای استفاده روزانه آن‌ها را انتخاب نکنید. می‌توانید برای دستبند انتخابی خودتان، انگشتر مشابه و حتی نیم ست و سرویس مشابه سفارش دهید. دستبندهای جواهر زمرد در ابعاد و مدل‌های مختلف به‌صورت ترکیب با الماس و سایر سنگ‌های گران‌بها، همگی قابل سفارش هستند.

 

نیم ست زمرد

 

نیم ست زمرد علاوه بر اینکه جلوه بسیار زیبایی دارد و با هر رنگ پوستی سازگار است و زیبایی خاصی ایجاد می‌کند، یکی از بهترین گزینه‌ها برای مراسم‌های ازدواج و نامزدی و حتی گزینه‌ای بسیار لوکس و همه‌پسند برای هدیه روز تولد یا سالگرد ازدواج و حتی روز عشق است. شما می‌توانید از بین مدل‌های متنوع موجود در وب‌سایت، نیم‌ست‌های زمرد همراه با انگشتر و یا بدون انگشتر را سفارش دهید.

 

گردنبند زمرد

 

سینه‌ریزها، گردنبندها و چوکرهای زمرد موجود در وب‌سایت در انواع مختلف برای همه سلیقه‌ها طراحی‌شده‌اند. این گردنبندها نیز قابلیت ثبت سفارش به‌صورت نیم ست و سرویس را دارند و حتی می‌توانید نوع سنگ‌هایی که در کنار زمرد استفاده‌ شده‌اند را باسلیقه خود تغییر دهید و از سنگ دلخواهتان سفارش دهید. حتی می‌توانید پایه طلا را نیز باتوجه‌به سلیقه خود از طلای سفید، زرد و یا رزگلد انتخاب کنید.

 

سنجاقسینه زمرد

 

شما می‌توانید سنجاق‌سینه دلخواهتان را از بین مدل‌های وب‌سایت انتخاب کنید و حتی می‌توانید به‌جز مدل‌های موجود در فروشگاه، مدل مدنظرتان را به شماره واتس اپ ارسال کنید تا در کمترین زمان، مدل دلخواه شما را طراحی نمایند. ازنظر انتخاب مدل و سفارش انواع جواهرات هیچ‌گونه محدودیتی در فروشگاه جواهرات زر وجود ندارد.

 

سرویس زمرد

 

بسیاری از خانواده‌ها، سرویس جواهر زمرد را به‌عنوان سرویس مراسم عروسی و یا نامزدی برای عروس خانم تهیه می‌کنند. درواقع این یک انتخاب متفاوت و بسیار زیباست. زیرا زمرد که سمبل عشق و علاقه قلبی است، می‌تواند انرژی خوب و برکت و روزی فراوانی را برای زندگی مشترک زوج‌ها به ارمغان بیاورد. در فروشگاه جواهرات زمرد، انواع سرویس‌های جواهر زمرد در مدل‌ها و ابعاد متنوع از مدل‌های ظریف گرفته تا مدل‌های بزرگ را یافت خواهید کرد. ما سعی کرده‌ایم پاسخگوی تمام سلیقه‌ها باشیم و طرح‌های مختلف ساده، شلوغ، ترکیب زمرد و برلیان، ترکیب زمرد و مارکیز، ترکیب زمرد و سنگ‌های قیمتی دیگر، ترکیب زمرد و طلاهای مختلف و طرح‌های سنتی و مدرن را برای مشتریان عزیز آماده نماییم.

 

نحوه ارتباط با ما و ثبت سفارشها با سنگ زمرد

 

به‌طورکلی شما می‌توانید انواع مدل‌های جواهرات ساخته‌شده با سنگ زمرد را از فروشگاه جواهرات زمرد وب‌سایت زر سفارش دهید. همان‌طور که گفتیم می‌توانید آیتم‌های دیگری را نیز مشابه آیتم انتخابی خود سفارش دهید. حتی امکان تغییر قیمت محصول باتوجه‌به بودجه موردنظرتان از طریق وب‌سایت میسر است و با چند کلیک می‌توانید این کار را انجام دهید.

به‌طورکلی شما می‌توانید انواع مدل‌های جواهرات ساخته‌شده با سنگ زمرد را از فروشگاه جواهرات زمرد وب‌سایت زر سفارش دهید. همان‌طور که گفتیم می‌توانید آیتم‌های دیگری را نیز مشابه آیتم انتخابی خود سفارش دهید. حتی امکان تغییر قیمت محصول باتوجه‌به بودجه موردنظرتان از طریق وب‌سایت میسر است و با چند کلیک می‌توانید این کار را انجام دهید.

اگر قصد خرید هدیه از بین محصولات فروشگاه جواهرات زمرد را دارید، پروسه دو تا ده روزه ارسال را مدنظر داشته باشید تا سفارش شما به‌موقع به دستتان برسد. برای تغییر در مدل‌های انتخابی‌تان و یا مشاوره خرید، می‌توانید با کارشناسان ما با شماره‌های شرکت در تماس باشید تا به طور دقیق ازنظر قیمت محصول، سایز و نحوه ثبت سفارش شما را راهنمایی نمایند.

درصورتی‌که تصمیم دارید با سنگی که از قبل تهیه کرده‌اید، هر آیتمی از انگشتر جواهر زمرد گرفته تا سرویس جواهرات کامل زمرد را سفارش دهید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا به طور کامل شما را راهنمایی کنند. شما می‌توانید با اطمینان کامل خریدی دقیق و دلخواه را از وب‌سایت زر داشته باشید و تجربه دلپذیری از خرید آنلاین طلا و جواهرات را با ما تجربه کنید.درباره سایت زر |  تماس با سایت زر |  نظرات ، پیشنهادات و شکایات |  عضویت در سایت زر |  جستجوی پیشرفته |  پرسش و پاسخ  |  قوانین و مقررات
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت زر می باشد و استفاده محدود از مطالب با ذکر منبع بلامانع است و هرگونه کپی برداری غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
شماره ثبت: 336113
© 2009 Zar. All rights reserved. zar.manage@yahoo.com

نشانی دفتر مرکزی: تهران، میدان ونک، 50 متر بالاتر از میدان، برج نگار ، طبقه هشتم اداری، واحد 1 تلفن : 88641503-021، مدیریت: 1598419-0912
نشانی دفتر کارخانه :یوسف آباد، نبش خیابان ششم، ساختمان اختصاصی طلا و جواهر پلاک 4 واحد 2 88641504-021، مدیریت: 2157559-0912
دفتر واردات و صادرات :ولنجك، مجتمع تجاری گالریا، طبقه ششم شماره تماس: 0041782008072
دفتر مستقیم انگلستان: 7452269629-0044 سامانه پیام کوتاه:30007924006953
Manager in Canada: Mrs. Rezaee
180 Grandview Ave Thornhill, ON L3T 1J1, Canada phone number: 0016476414242
طراحی و تولید انحصاری "شرکت پرشین کیمیاگران پاسارگاد"

logo-samandehi e-namad
 سنجش رضایتمندی
بانک ملی
همین حالا تماس بگیرید!  سنجش رضایتمندی