فروشگاه جواهر سنگ گارنت

سنگ گارنت 

 

فروشگاه جواهرات گارنت

فروشگاه جواهرات گارنت یکی از بخش‌های وب‌سایت زر است که درزمینهٔ طراحی، ساخت و فروش جواهرات با استفاده از سنگ گارنت فعالیت می‌کند. در این فروشگاه انواع جواهرات گارنت از انگشتر و دستبند تا نیم ست و سرویس‌های متنوع و زیبا برای مشتریان عزیز طراحی‌شده است. سعی کرده‌ایم به تمام سلیقه‌ها پاسخ دهیم و انواع طرح‌ها و مدل‌ها در ابعاد مختلف را آماده کنیم تا مشتریان گرامی بتوانند به‌راحتی و با چند کلیک ساده، مدل موردنظر خود را سفارش دهند.

قبل از پرداختن به محصولات فروشگاه جواهرات گارنت، توضیح مختصری در مورد سنگ گارنت، تاریخچه آن، ویژگی‌ها و خواص درمانی و تأثیرات معنوی آن بر انسان خواهیم داد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

 

سنگ گارنت، همچون دانههای انار، درخشان و پررمزوراز

 

سنگ گارنت، سنگی زیبا به رنگ و اندازه دانه‌های انار است که رنگ‌های دیگری از این سنگ نیز کشف‌شده است اما گارنت های سبز و بنفش و زرد بسیار کمیاب هستند. گارنت هایی که بلورهای درشت تشکیل داده باشند، در جواهرسازی تراش داده شده و استفاده می‌شوند. اغلب گارنت را با سنگ‌هایی مثل یاقوت، زبرجد، تورمالین و برخی دیگر از سنگ‌های قرمزرنگ اشتباه می‌گیرند اما بهتر است به رنگ تیره‌تر سنگ گارنت نسبت به سنگ‌های قرمز دیگر توجه شود.

این سنگ زیبای قرمز، سنگی نسبتاً سخت با درجه سختی ۶٫۵ تا ۷ است و میزان تیرگی و روشنی رنگ آن بسته به ترکیبات آن دارد. ترکیبات شیمیایی سنگ گارنت، درواقع ترکیبی از چند سنگ مختلف است و نمی‌توان گارنت را حاصل فعل‌وانفعالات یک عنصر خاص دانست.

سنگ گارنت در بسیاری از نقاط جهان یافت می‌شود اما متأسفانه امروزه افراد زیادی با این سنگ آشنایی ندارند. بیشتر گارنت های استخراج‌شده در جهان از کشورهای امریکا، چین، استرالیا و هند هستند؛ اما در کشورهای دیگری نیز این سنگ استخراج می‌شود. حتی در ایران نیز در شهرهایی نظیر همدان، رفسنجان، آذربایجان غربی، خراسان و کرمان این سنگ یافت می‌شود اما به دلیل بهره‌برداری غیراصولی، بیشتر سنگ‌های استخراج‌شده در جواهرسازی استفاده نمی‌شوند.

 

گارنت، سنگ راهنمای مسیر کشتی نوح

 

گفته می‌شود قدمت پیدایش این سنگ به ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح بازمی‌گردد. حتی افسانه‌هایی نیز در مورد اینکه حضرت نوح برای هدایت کشتی خود در طول چهل شبانه‌روز، از نور فانوسی که با سنگی چون گارنت روشن می‌شده، استفاده کرده است و به همین دلیل است که بسیاری از افراد سنگ گارنت را به‌عنوان نمادی برای روشن کردن مسیر زندگی می‌دانند.

گفته می‌شود قدمت پیدایش این سنگ به 3000 سال قبل از میلاد مسیح بازمی‌گردد. حتی افسانه‌هایی نیز در مورد اینکه حضرت نوح برای هدایت کشتی خود در طول چهل شبانه‌روز، از نور فانوسی که با سنگی چون گارنت روشن می‌شده، استفاده کرده است و به همین دلیل است که بسیاری از افراد سنگ گارنت را به‌عنوان نمادی برای روشن کردن مسیر زندگی می‌دانند.

 

نگین جواهر گارنت واسطه میان عاشق و معشوق

 

در قرون‌وسطی مردم بر این باور بودند که استفاده از سنگ گارنت، افسردگی و کابوس‌های شبانه را قطع می‌کند. در یونان باستان این سنگ نماد عشق و علاقه قلبی بوده و به‌عنوان هدیه نوزدهمین سالگرد ازدواج استفاده می‌شد. همچنین یونانیان هنگام سفرهای طولانی و جدا شدن از معشوق و همسرهایشان، این سنگ را به آن‌ها می‌دادند تا تضمینی برای برگشت از سفر و دیدار مجدد معشوق باشد. هندوها نیز از این سنگ به‌عنوان گلوله در تیرکمان استفاده می‌کردند.

ازجمله تأثیرات معنوی سنگ گارنت، پاک‌سازی چاکرای اول و چهارم است که به چاکرای ریشه و قلب می‌شناسیم. به همین دلیل است که گارنت را در درمان بیماری‌های مربوط به قلب و گردش خون در کنار داروها مؤثر می‌دانند. همچنین این سنگ زیبا را برای تقویت افکار مثبت و اعتمادبه‌نفس توصیه می‌کنند. گارنت می‌تواند محافظی در مقابل انرژی‌های منفی برای شما باشد و باعث محبوبیت افراد در بین مردم شود. همه این‌ها تأثیرات معنوی سنگ گارنت است که مردم به آن‌ها معتقد هستند.

ازنظر شفابخشی و تأثیرات درمانی، سنگ گارنت را در درمان بیماری‌های زنان، بیماری کم‌خونی، صرع، تنظیم فشارخون، بیماری‌های دستگاه تنفس و بهبود مشکلات جنسی مؤثر می‌دانند. همچنین برای بیماری‌های طحال و کبد، استفاده مداوم از گارنت را توصیه می‌کنند.

 

جواهراتی زیبا از دانههای انار با گارنت

 

به‌طورکلی سنگ گارنت، در تقویت ویژگی‌های مثبت در افراد و دورکردن انرژی‌های منفی، بسیار مؤثر است. بسیاری از افراد از انگشتر یا آویز و گوشواره و سایر آیتم‌های اکسسوری که با این سنگ ساخته‌شده است، به طور مداوم استفاده می‌کنند تا از این تأثیرات معنوی و درمانی گارنت استفاده نمایند.

ما نیز در فروشگاه جواهرات گارنت، انواع جواهرات در طرح‌ها و مدل‌های متنوع را با استفاده از سنگ گارنت برای مشتریان عزیز آماده کرده‌ایم تا بتوانند به‌راحتی مدل دلخواهشان را برای استفاده روزمره و یا در مجالس و مناسبت‌های خاص و یا به‌عنوان هدیه، به‌صورت آنلاین خریداری نمایند. در ادامه مطلب به محصولات فروشگاه جواهرات گارنت می‌پردازیم تا بیشتر با آیتم‌های موجود در وب‌سایت آشنا شوید.

 

انگشتر گارنت

 

انگشترهای زیبای جواهر با استفاده از سنگ گارنت بر پایه انواع طلای سفید، زرد و رزگلد، در طرح‌ها و مدل‌های متنوع را می‌توانید در فروشگاه جواهرات گارنت مشاهده نمایید. به‌راحتی و با چند کلیک، امکان خرید آنلاین انگشتر دلخواهتان برای شما وجود دارد. می‌توانید از بین سایر قسمت‌های وب‌سایت نیز مدل دلخواهتان را انتخاب کرده و سنگ آن را به گارنت تغییر دهید.

 

گوشواره گارنت

 

در فروشگاه جواهرات گارنت، انواع گوشواره‌های جواهر با استفاده از سنگ گارنت و برلیان یا مارکیز در طرح‌ها و مدل‌های متنوع را خواهید یافت. گوشواره‌های ظریف و بزرگ متناسب با هر نوع سلیقه‌ای در وب‌سایت موجود است. می‌توانید گردنبند یا نیم ست مشابه با مدل انتخابی خود را نیز سفارش دهید. برای این کار کافی است با شماره‌های شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور کامل شمارا راهنمایی نمایند.

 

آویز گارنت

 

انواع آویزهای گارنت مدرن و کلاسیک در طرح‌ها و ابعاد متنوع را می‌توانید در وب‌سایت زر جست‌وجو کنید. امکان خرید آنلاین همه مدل‌های آویز گارنت برای مشتریان عزیز فراهم است. حتی می‌توانید گوشواره و یا سرویس مشابه با آویز گارنت انتخابی خود را سفارش دهید تا در کوتاه‌ترین زمان برای شما آماده کنیم. امکان انتخاب طرح‌های مختلف از بین مدل‌های موجود سایر قسمت‌های سایت نیز برای شما امکان‌پذیر است و می‌توانید سنگ‌های مدل موردنظرتان را به گارنت تغییر دهید. حتی امکان کاهش و افزایش قیمت محصول انتخابی‌تان با تغییرات کوچکی در مدل و ابعاد باتوجه‌به بودجه موردنظرتان نیز وجود دارد.

 

گردنبند گارنت

 

مدل‌ها و طرح‌های متنوع گردنبند جواهر گارنت را می‌توانید از طریق وب‌سایت فروشگاه جواهرات گارنت به‌صورت آنلاین سفارش دهید. مدل‌های متنوع از گردنبندهای ظریف گرفته تا مدل‌های ضخیم و پهن را می‌توانید از وب‌سایت جست‌وجو کنید. طرح‌های مدرن و کلاسیک متنوع با استفاده از سنگ گارنت و ترکیب آن با برلیان و مارکیز و یا ترکیب با سایر سنگ‌های قیمتی بر روی پایه انواع طلا را می‌توانید سفارش دهید. گردنبند جواهر گارنت می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای هدیه روز تولد، سالگرد ازدواج و حتی روز عشق باشد زیرا این سنگ زیبا نماد عشق است. همچنین می‌توانید از بین محصولات فروشگاه جواهرات گارنت، برای سالروز تولد تیر و دی‌ماهی‌ها که این سنگ، مختص ماه تولد آن‌هاست، هدیه‌ای انتخاب کنید.

 

نیم ست گارنت

 

مدل‌های متنوعی از نیم‌ست‌های گارنت را می‌توانید به‌صورت آنلاین از وب‌سایت زر سفارش دهید. نیم‌ست‌های ظریف و دخترانه و مدل‌های بزرگ و شلوغ را می‌توانید در وب‌سایت جست‌وجو نمایید. برای همه سلیقه‌ها، نیم‌ست‌های زیبایی با سنگ گارنت در ابعاد و طرح‌های مختلف در فروشگاه جواهرات گارنت آماده کرده‌ایم تا مشتریان عزیز خریدی آسان و مطمئن را تجربه نمایند.

 

دستبند گارنت

 

دستبندهای متنوع گارنت بر پایه انواع طلا از طلای سفید گرفته تا زرد و رزگلد در وب‌سایت زر موجود است. دستبندهایی در ترکیب با برلیان و مارکیز و حتی ترکیب با سایر سنگ‌ها را می‌توانید به‌راحتی و با چند کلیک در فروشگاه جواهرات گارنت جست‌وجو نمایید. می‌توانید نیم ست و یا سایر آیتم‌های مشابه دستبند دلخواهتان را نیز از طریق سایت سفارش دهید.

 

سرویس گارنت

 

امکان ثبت سفارش از بین تمامی سرویس‌های موجود در وب‌سایت با سنگ گارنت برای مشتریان عزیز وجود دارد. شما می‌توانید هرکدام از سرویس‌های موجود در وب‌سایت زر را انتخاب کرده و نوع سنگ‌های آن را به گارنت تغییر دهید. همچنین امکان تغییر قیمت مدل انتخابی‌تان با تغییر در سنگ‌ها و یا الماس‌های موجود در مدل و یا تغییرات جزئی در طرح انتخابی وجود دارد تا بتوانید متناسب با بودجه خود بهترین خرید را انجام دهید.

 

سنجاقسینه گارنت

 

طرح‌های متنوع سنجاق‌سینه گارنت را می‌توانید در وب‌سایت فروشگاه جواهرات گارنت پیدا کنید. تنوع سنجاق‌سینه‌های موجود در وب‌سایت زر بسیار زیاد است و برای تمامی سلیقه‌ها، مدل‌ها و طرح‌های گوناگونی را آماده کرده‌ایم. چنانچه مدل مدنظر شما در بین محصولات موجود در وب‌سایت نبود، می‌توانید طرح انتخابی خود را به شماره واتس اپ موجود در سایت ارسال نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما آماده کرده و ارسال نماییم.

 

خریدی آسان و مطمئن از فروشگاه آنلاین جواهرات گارنت

 

ما در فروشگاه جواهرات گارنت نهایت تلاش خود را کرده‌ایم تا امکاناتی را فراهم کنیم که مشتریان عزیز خرید آسان و مطمئن را تجربه نمایند. امکان سفارش آنلاین از بین تمام محصولات موجود در وب‌سایت و امکان تغییر در نوع سنگ‌ها و پایه طلاهای بکار برده شده در محصولات برای مشتریان عزیز وجود دارد.

یکی دیگر از امکاناتی که وب‌سایت زر برای مشتریان خود در نظر گرفته است، امکان سفارش جواهرات با استفاده از سنگ گارنتی است که از قبل تهیه کرده‌اید. می‌توانید مدل جواهر موردنظرتان را با استفاده از سنگی که دارید، از طریق تماس با کارشناسان ما سفارش دهید تا در کوتاه‌ترین زمان برایتان آماده کنیم.

همچنین اگر قصد خرید هدیه از بین محصولات وبسایت زر را دارید، بهتر است پروسه دو الی دهروزه ارسال محصول را مدنظر داشته باشید تا سفارش شما بهموقع و در زمان دقیق به دست شما برسد.

برای هر نوع مشاوره خرید جواهرات و یا مطرح کردن پرسشهای خود، میتوانید با شمارههای موجود در وبسایت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان وبسایت زر به طور کامل شما را ازنظر وزن، قیمت و خرید محصولات راهنمایی نمایند.درباره سایت زر |  تماس با سایت زر |  نظرات ، پیشنهادات و شکایات |  عضویت در سایت زر |  جستجوی پیشرفته |  پرسش و پاسخ  |  قوانین و مقررات
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت زر می باشد و استفاده محدود از مطالب با ذکر منبع بلامانع است و هرگونه کپی برداری غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
شماره ثبت: 336113
© 2009 Zar. All rights reserved. zar.manage@yahoo.com

نشانی دفتر مرکزی: تهران، میدان ونک، 50 متر بالاتر از میدان، برج نگار ، طبقه هشتم اداری، واحد 1 تلفن : 88641503-021، مدیریت: 1598419-0912
نشانی دفتر کارخانه :یوسف آباد، نبش خیابان ششم، ساختمان اختصاصی طلا و جواهر پلاک 4 واحد 2 88641504-021، مدیریت: 2157559-0912
دفتر واردات و صادرات :ولنجك، مجتمع تجاری گالریا، طبقه ششم شماره تماس: 0041782008072
دفتر مستقیم انگلستان: 7452269629-0044 سامانه پیام کوتاه:30007924006953
Manager in Canada: Mrs. Rezaee
180 Grandview Ave Thornhill, ON L3T 1J1, Canada phone number: 0016476414242
طراحی و تولید انحصاری "شرکت پرشین کیمیاگران پاسارگاد"

logo-samandehi e-namad
 سنجش رضایتمندی
بانک ملی
همین حالا تماس بگیرید!  سنجش رضایتمندی