فروشگاه طلا و جواهرات توپاز - خرید طلا و جواهر با نگین توپاز

طلا و جواهر توپاز 

 

فروشگاه طلا و جواهرات توپاز

فروشگاه طلا و جواهرات توپاز، به‌صورت تخصصی در زمینه طراحی و ساخت طلا و جواهراتی با ترکیب سنگ گران‌بهای توپاز با طلا و یا انواع الماس فعالیت می‌کند. انواع متنوعی از طلاها و جواهراتی که در آن از توپاز آبی رنگ استفاده‌شده است، در این فروشگاه موجود است و اگر مدل دلخواه خود را در فروشگاه پیدا نکردید، می‌توانید تنها با یک تماس، طرح دلخواهتان را سفارش دهید تا در کوتاه‌ترین زمان برای شما آماده کنیم. در ادامه به برخی از خواص و ویژگی‌های این سنگ زیبا و ارزشمند خواهیم پرداخت.

 

توپاز چیست؟ 

 

اگر بخواهیم در مورد اینکه توپاز چیست و چه ویژگی‌هایی دارد توضیحاتی ارائه دهیم، باید به زمانی که این سنگ برای اولین بار توسط انسان کشف شده است برگردیم. این سنگ برای اولین بار در یکی از جزایر دریای سرخ پیداشده است و بسیاری بر این باورند که نام این سنگ نیز از نام آن جزیره گرفته‌شده است. سنگ توپاز یکی از انواع سنگ‌های قیمتی است که افسانه‌ها و داستان‌های زیادی در مورد آن وجود دارد. این سنگ در فرهنگ‌های مختلف باستانی، جایگاه ویژه‌ای داشته است و امروزه نیز بسیاری از محققان و افراد علاقه‌مند به سنگ‌های گران‌بها، معتقدند که توپاز خواص معنوی و درمانی بسیار زیادی دارد.

 

سنگ توپاز در چه مناطقی از جهان یافت میشود؟

 

این سنگ در برخی مناطق جهان ازجمله بخش‌هایی از شوروی سابق و سیبری، ایالاتی از ژاپن، مکزیک، برزیل، نقاطی از استرالیا، انگلستان، نیجریه، زیمباوه و امریکا یافت می‌شود. توپاز استخراج شده از هر کدام از این مناطق رنگ‌های مختص خود را دارند و نمی‌توان رنگ به‌خصوصی را به توپاز نسبت داد. این سنگ در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها از زرد، نارنجی و قهوه‌ای گرفته تا رنگ‌هایی همچون صورتی و آبی و سبز، یافت می‌شود و دلیل این تنوع رنگی، وجود فلزات رنگ‌زا در مناطق مختلفی است که سنگ توپاز را از آنجا استخراج می‌کنند.

رنگ‌های صورتی و قرمز گیلاسی این سنگ، تقریباً نایاب یا کمیاب هستند ولی توپاز آبی رنگ جزو رنگ‌های قابل‌دسترس توپاز است. رنگ طلایی نیز جزو رنگ‌های کمیابی است که قیمت بسیار بالایی دارد.

عموماً توپازها بهصورت بیرنگ استخراج میشوند و طی فرایندی که به آن بهسازی و پرتودهی سنگ توپاز گفته میشود، پس از طی چندین مرحله، تبدیل به توپاز آبی رنگ میشوند.

 

عقاید فرهنگهای مختلف در مورد توپاز

 

همان‌طور که در بالا نیز اشاره کردیم، سنگ توپاز جزو سنگ‌های ارزشمند در فرهنگ‌های باستانی بوده است و امروزه نیز بسیاری از افراد از خواص درمانی و معنوی آن بهره می‌جویند. مردم هند درگذشته بر این عقیده بودند که سنگ توپاز می‌تواند سحر و جادو را باطل کند.

جالب است بدانید یونانیان باستان اعتقاد داشتند که سنگ توپاز در زمان خطر، صاحب خود را نامرئی می‌کند و از او حفاظت می‌کند.

همچنین در مصر قدیم، سنگ توپاز را نماد خورشید می‌دانستند و معتقد بودند الهه خورشید با تابش خود، این سنگ را طلایی رنگ می‌کند.

رومیان باستان نیز این سنگ را، منشأ افزایش هوش و خلاقیت را میدانستند و معتقد بودند توپاز خاصیت درمانی زیادی در برطرف‌کردن خونریزی و بیماری آسم دارد.

اما مهمترین تأثیر معنوی توپاز از دیدگاه گذشتگان، ایجاد فراوانی و برکت بوده است و این سنگ را ثروت ساز میدانستند.

 

توپاز سنگ ماه تولد چه ماهی است؟

 

در زبان سانسکریت، توپاز به معنی آتش است، به همین دلیل است که سنگ توپاز را سنگ ماه تولد عناصر آتش ازجمله فروردین، مرداد، آذر و آبان می‌دانند. این سنگ، قدرت معنوی متولدین این ماه‌ها را افزایش می‌دهد و کمک می‌کند که با واقع‌بینی بیشتری، برنامه‌ریزی کنند و به اهداف خود نزدیک‌تر شوند. شاید به‌این‌علت است که فرهنگ‌های باستانی، توپاز را مسبب فراوانی و ثروت در زندگی می‌دانسته‌اند.

 

خواص سنگ توپاز

 

از نظر درمانی، سنگ توپاز خاصیت ضدافسردگی، برطرف‌کردن بی‌خوابی، افزایش آرامش، درمان سردردهای میگرنی و استرس را دارد. این سنگ تأثیرات معنوی بسیار زیادی نیز دارد که یکی از آن‌ها پاک‌سازی و ایجاد تعادل در چاکرای پنجم و ششم می‌شود.

علاوه بر خواص سنگ توپاز از منظر خواص درمانی و معنوی، زیبایی و رنگ بی‌نظیر آن سبب شده است این سنگ، در ساخت جواهرات و اکسسوری، بسیار موردتوجه طراحان و افراد علاقه‌مند به سنگ‌های زینتی قرار بگیرد. ما نیز در فروشگاه طلا و جواهرات توپاز، مدل‌های متنوعی از جواهرات را با استفاده از سنگ توپاز آبی رنگ طراحی کرده‌ایم. انواع آویزها، انگشترها، گوشواره‌ها و پلاک‌های متنوع را در فروشگاه آنلاین طلا و جواهرات توپاز خواهید یافت.

 

آویز توپاز 

 

انواع مدل‌های آویز طلا با ترکیب توپاز را در وب‌سایت زر می‌توانید پیدا کنید. آویزهای گردنی با ترکیب الماس تراش برلیان، مارکیز و حتی ترکیب با سایر سنگ‌های زینتی را در طرح‌های مختلف می‌توانید سفارش دهید.

 

گوشواره توپاز

 

گوشوارههای زیبا با طرحهای متنوع، در ابعاد بزرگ و کوچک، مدلهای بلند و کوتاه، ترکیب با طلا و برلیان و ترکیب با سنگهای قیمتی دیگر را در دستهبندی گوشوارههای توپاز وبسایت خواهید یافت و میتوانید مدل دلخواهتان را بهصورت آنلاین سفارش دهید.

 

انگشتر توپاز

 

زیباترین انگشترهایی که با استفاده از سنگ توپاز طراحی و ساخته‌شده است را برای شما در فروشگاه آنلاین زر آماده کرده‌ایم. انگشترهایی در ابعاد و اندازه‌های مختلف برای انواع سلیقه‌ها که به‌صورت ترکیب با انواع طلا و الماس و سایر سنگ‌های زینتی را در قسمت انگشترهای توپاز می‌توانید سفارش دهید.

 

دستبند توپاز

 

در وب‌سایت زر انواع دستبندهایی که با سنگ توپاز می‌توان طراحی کرد را خواهید دید. دستبندهای پهن و ضخیم با ترکیب انواع طلا و الماس و سنگ توپاز، دستبندهای ظریف‌تر با استفاده از سنگ‌های مختلف زینتی که با طلا و سنگ توپاز طراحی‌شده‌اند، دستبندهایی با طلای سفید، زرد و رزگلد که با تراش‌هایی از سنگ توپاز ساخته‌شده‌اند و انواع متنوع دستبندهای زنانه با توپاز را مشاهده خواهید کرد و می‌توانید مدل دلخواهتان را به‌صورت اینترنتی سفارش دهید.

 

نیم ست توپاز

 

همانند سایر آیتم‌های سنگ توپاز، نیم‌ست‌های توپاز موجود در وب‌سایت نیز دارای تنوع بسیار زیادی هستند تا هر خانمی با هر سلیقه‌ای بتواند مدل موردپسند خود را سفارش دهد. نیم‌ست‌های ظریف و ساده‌تر مطابق باسلیقه خانم‌های ساده پسند و نیم‌ست‌های ضخیم‌تر در ابعاد بزرگ‌تر برای خانم‌هایی که به دنبال چنین مدل‌های چشم‌نوازی هستند، در انواع طرح‌ها آماده‌شده است. برخی از نیم‌ست‌ها همراه با انگشتر و برخی بدون انگشتر هستند و حتی به‌دلخواه می‌توانید انگشتر را به نیم ست خود اضافه نمایید.

 

گردنبند توپاز

 

نسبت به سایر آیتم‌های توپاز، تنوع گردنبندها کمتر است ولی بااین‌حال، در همین چند مدل، سلیقه‌های مختلف را در نظر گرفته‌ایم و مدل‌های متنوعی آماده کرده‌ایم. همچنین شما می‌توانید مدل درخواستی خود را با سنگ توپاز به ما سفارش دهید تا برایتان آماده کنیم. حتی می‌توانید از سایر مدل‌های گردنبند موجود در سایت که با سنگ توپاز ساخته نشده‌اند، انتخاب کنید تا ما برایتان با استفاده از توپاز آمده کنیم. به‌طورکلی ازنظر سفارش محصول، محدودیتی برای شما جود نخواهد داشت.

 

سنجاقسینه توپاز

 

سنجاق‌سینه یکی از آیتم‌هایی است که از گذشته تاکنون، خانم‌های شیک‌پوش و لوکس از آن به‌عنوان اکسسوری بر روی لباس خود استفاده می‌کنند. ما در وب‌سایت زر، انواع سنجاق‌سینه‌ها را برای مشتریان خاص پسند خود آماده کرده‌ایم. سنجاق‌سینه‌هایی در طرح‌ها و ابعاد مختلف با ترکیب توپاز و طلا و حتی ترکیب با الماس و سنگ‌های قیمتی دیگر را می‌توانید از وب‌سایت ما به‌صورت آنلاین سفارش دهید.

 

سرویس توپاز

 

در این قسمت دو مدل سرویس بسیار زیبا که با استفاده از طلای سفید و الماس تراش برلیان و سنگ توپاز ساخته‌شده‌اند، ملاحظه می‌کنید. علاوه بر این مدل‌ها، شما می‌توانید از نیم‌ست‌های توپاز به‌صورت سرویس سفارش دهید تا ما انگشتر یا دستبند را نیز به نیم ست اضافه کرده و سرویس دلخواهتان را آماده کنیم. حتی می‌توانید از سایر آیتم‌های موجود در وب‌سایت که موردپسند شما واقع‌شده، به‌صورت سرویس سفارش دهید تا برایتان طراحی و آماده کنیم.

 

خرید آنلاین جواهرات توپاز

 

شما می‌توانید از بین مدل‌های مختلف جواهرات فروشگاه توپاز، مدل دلخواه خود را انتخاب نمایید و به‌صورت آنلاین از وب‌سایت سفارش خود را ثبت نمایید تا در عرض ۲ تا ۱۰ روز کاری به دست شما برسد. همچنین این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده‌ایم که مطابق باسلیقه خود، خرید جواهر توپاز را انجام دهند. مشتریان عزیز می‌توانند پایه جواهر انتخابی خود را از طلای سفید، زرد یا رزگلد انتخاب نمایند و در مراحل خرید اینترنتی این گزینه انتخابی را اعمال نمایند.

 

سفارش مدلهای دلخواه طلا و جواهرات سنگ توپاز بدون محدودیت

 

درصورتی‌که یکی از مدل‌های جواهرات موجود در وب‌سایت موردپسند شما واقع شود، می‌توانید آیتم‌های دیگری از آن مدل انتخابی را نیز سفارش دهید. به طور مثال اگر از یک مدل گوشواره توپاز خوشتان بیاید و مایل باشید انگشتر یا آویز گردنی شبیه به آن را داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان ما با شماره‌های ۰۲۱-۸۸۶۴۱۵۰۳ و ۰۲۱-۸۸۶۴۱۵۰۴ تماس بگیرید و سفارش خود را به‌صورت تلفنی ثبت نمایید. کارشناسان ما شما را ازنظر قیمت، وزن مدل درخواستی، جزئیات طراحی محصول، مراحل ثبت سفارش و ارسال محصول موردنظرتان راهنمایی خواهند کرد.

در فروشگاه طلا و جواهرات توپاز امکان سفارش جواهرات متناسب با بودجه شما نیز وجود دارد و می‌توانید از طریق وب‌سایت، قیمت جواهر توپاز موردنظرتان را کم و زیاد کنید و سفارش خود را با توجه به میزان بودجه‌ای که در نظر دارید، انجام دهید. تمامی مدل‌های جواهرات موجود در وب‌سایت قابل سفارش هستند و می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز، مدل موردنظر خود را از هر نقطه‌ای از کشور، به‌صورت آنلاین خریداری نمایید و تجربه‌ای فراموش‌نشدنی از خرید آنلاین طلا و جواهرات را با ما تجربه نمایید.

 

ارسال محصول دلخواه شما در بازه زمانی دو الی ده روزه

 

پروسه سفارش گیری و آماده‌سازی و تحویل محصول موردنظر مشتریان، حدود ۲ الی ۱۰ روز کاری زمان می‌برد. چنانچه قصد خرید هدیه از بین جواهرات فروشگاه طلا و جواهرات توپاز را برای مناسبت‌هایی مانند سالگرد ازدواج، تولدها، روز زن یا روز مادر، روز عشق و.. دارید، بهتر است این بازه زمانی ده روزه برای ارسال سفارش را مدنظر داشته باشید تا محصول موردپسندتان به‌موقع به دست شما برسد.

 

سفارش طراحی جواهرات با سنگهای دلخواه شما

 

یکی دیگر از امکاناتی که فروشگاه طلا و جواهر توپاز برای مشتریان خود در نظر گرفته است، امکان سفارش جواهرات با سنگ‌های توپاز است که برخی از مشتریان عزیز، از قبل تهیه کرده‌اند. به طور مثال چنانچه شما سنگ توپاز با هر وزن و ابعادی دارید و تمایل دارید مدل خاصی از جواهرات را با این سنگ تهیه کنید، می‌توانید با کارشناسان ما از طریق شماره‌های واتس‌اپ یا تلفن در تماس باشید و جزئیات مدل و طرح انتخابی جواهر خود را به‌صورت ترکیبی از الماس‌تراش و سنگ توپاز شرح دهید. طراحان فروشگاه طلا و جواهرات توپاز به بهترین و دقیق‌ترین حالت ممکن، طرح جواهر و سنگ موردنظر شما را آماده خواهند کرد.درباره سایت زر |  تماس با سایت زر |  نظرات ، پیشنهادات و شکایات |  عضویت در سایت زر |  جستجوی پیشرفته |  پرسش و پاسخ  |  قوانین و مقررات
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت زر می باشد و استفاده محدود از مطالب با ذکر منبع بلامانع است و هرگونه کپی برداری غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
شماره ثبت: 336113
© 2009 Zar. All rights reserved. zar.manage@yahoo.com

نشانی دفتر مرکزی: تهران، میدان ونک، 50 متر بالاتر از میدان، برج نگار ، طبقه هشتم اداری، واحد 1 تلفن : 88641503-021، مدیریت: 1598419-0912
نشانی دفتر کارخانه :یوسف آباد، نبش خیابان ششم، ساختمان اختصاصی طلا و جواهر پلاک 4 واحد 2 88641504-021، مدیریت: 2157559-0912
دفتر واردات و صادرات :ولنجك، مجتمع تجاری گالریا، طبقه ششم شماره تماس: 0041782008072
دفتر مستقیم انگلستان: 7452269629-0044 سامانه پیام کوتاه:30007924006953
Manager in Canada: Mrs. Rezaee
180 Grandview Ave Thornhill, ON L3T 1J1, Canada phone number: 0016476414242
طراحی و تولید انحصاری "شرکت پرشین کیمیاگران پاسارگاد"

logo-samandehi e-namad
 سنجش رضایتمندی
بانک ملی
همین حالا تماس بگیرید!  سنجش رضایتمندی