گردنبند طلا زنانه جواهر نگین زمرد و الماس برلیان مدل ndf148

عکس گردنبند طلا زنانه زمرد و برلیان با قیمت و مشخصات خرید - زر
 
 

 مشخصات محصول:

 • وزن طلای خالص 18 عیار:50/730
 • مجموع وزن برلیان سفید پاک:10/20 قیراط
 • نوع برلیان:برلیان سفید پاک
 • درجه رنگ:F.G
 • کلاریتی وضوح:FULL CUT - VS
 • پولیش و سایمتری:Excellent , Very Good
 • نوع کیفیت (ممتاز)، شناسنامه دار بهمراه کد رهگیری:Excellent , Very Good
 • نوع گارانتی:طلایی مادام العمر
 • کد استاندارد (تی)905
 • وزن سنگ رنگی:مابین 50 سوت تا 2.5 قیراط متغیر
 • هزینه بسته بندی و حمل: رایگان
 • هزینه بیمه طلا و جواهر: رایگان
 • مدت تحویل:2 الی 9 روز
 • وضعیت: موجود در انبار
 • قیمت محصول:568,380,000 تومان
ثبت سفارش
568,380,000 تومان

کد رهگیری و هولوگرام مخصوص طلا و جواهر

کد رهگیری و هولوگرام مخصوص طلا و جواهر

 طراحی مدل دلخواه شما

طراحی مدل دلخواه شما

امکان سفارشی سازی با قیمت دلخواه

امکان سفارشی سازی با قیمت دلخواه

هدیه رایگان از جنس طلا

هدیه رایگان از جنس طلا

حکاکی اختصاصی بر روی جعبه و طلا و جواهر

حکاکی اختصاصی بر روی جعبه و طلا و جواهر

جعبه ویژه جواهرات

جعبه ویژه جواهرات
اصل سند جواهرات (بنام خریدار) شناسنامه، گارانتی و خدمات پس از فروش بصورت یکجا به همراه جعبه ویژه و ساک حمل ارائه خواهد شد.
گارانتی و خدمات پس از فروش
شناسنامه طلا

کد رهگیری و هولوگرام مخصوص طلا و جواهر

کد رهگیری و هولوگرام مخصوص طلا و جواهر

 طراحی مدل دلخواه شما

طراحی مدل دلخواه شما

امکان سفارشی سازی با قیمت دلخواه

امکان سفارشی سازی با قیمت دلخواه

هدیه رایگان از جنس طلا

هدیه رایگان از جنس طلا

حکاکی اختصاصی بر روی جعبه و طلا و جواهر

حکاکی اختصاصی بر روی جعبه و طلا و جواهر

جعبه ویژه جواهرات

جعبه ویژه جواهرات
اصل سند جواهرات (بنام خریدار) شناسنامه، گارانتی و خدمات پس از فروش بصورت یکجا به همراه جعبه ویژه و ساک حمل ارائه خواهد شد.
گارانتی و خدمات پس از فروش
شناسنامه طلا
لوگو بانک ملی لوگو وزارت صنعت و معدن لوگو ساماندهی کسب و کار اینترنتی بانک ملت بانک صنعت اتاق بازرگانی گارانتی ایزو-زر GIA hrd IGL EGl

با هر سنگی که بخواهید میتوانید مدل خود را تغییر دهید:

 فوق العاده مهم : سفارش ساخت طلا تا 5% تخفیف به همراه جواهر تا 10% زیر قیمت بازار ایران ساخته خواهد شد (پس همین حالا جهت سفارش طلا و جواهر با ما تماس بگیرید: 1598419-0912 و 88641503-021 و 88641504-021)

گردنبند طلا زنانه با نگین زمرد و الماس تراش برلیان، مارکیز و اشک

گردنبند طلا زنانه با نگین زمرد و الماس تراش برلیان، مارکیز و اشک یکی از شگفت‌انگیزترین طراحی‌ها را دارد. جلوه این گردنبند به‌گونه‌ای است که انگار، تنها چند لحظه از زمانی‌که این گردنبند از افسانه‌های شاه و پریان بیرون آمده، می‌گذرد.

برای خرید یک گردنبند خاص تنها دیدن تصویر افسانه‌گونه آن کافی نیست، باید درباره ساختار آن اطلاعاتی به دست آورد. در فروشگاه طلا و جواهر زر شما می‌توانید تمامی مشخصات محصول موردنظرتان را مشاهده کنید. در ادامه به بررسی ویژگی‌های گردنبند طلا سفید با نگین زمرد خواهیم پرداخت.

 

سنگی سبز از دل تاریخ در گردنبند طلا سفید زنانه

یکی از جواهرات به‌کاررفته در این کار و درواقع مهم‌ترین جواهر آن که جلوه‌ای چشمنواز به گردنبند طلا سفید زنانه داده، زمرد است. زمرد یکی از سنگ‌های تزئینی گران‌قیمت بوده و از گذشتگان بسیار دور نقشی قابل‌توجه در تولید زیورآلات داشته است. سنگ زمرد یکی از سنگ‌های معدنی ارزشمند است. این سنگ به نمادی برای عشق تبدیل شده که خود دلیلی برای استفاده بیشتر از آن در صنعت طلا و جواهر است.

سنگ زمرد رنگی سبز دارد. هر چه رنگ سبز این سنگ پررنگ‌تر بوده و سنگ درخشش بیشتری داشته باشد، ارزشمندتر است. در مقابل اگر سنگ زمرد سبز کدری داشته باشد، ارزش و بهای کمتری دارد؛ زیرا به‌طورمعمول کدر بودن زمرد نشان از وجود ناپاکی و ناخالصی در این سنگ است. زمرد تراش امرالد به کار گرفته شده برای این گردنبند، همان‌طور که در تصویر هم دیده می‌شود، درخشان و صیقلی است.

 

الماس، جواهری با شهرت بی‌رقیب

بعد از زمرد تراش امرالد، در این گردنبند طلا سفید زنانه، از الماس استفاده شده است. الماس‌ها برای این گردنبند به سه مدل برلیان، مارکیز و اشک برش داده شده و تراش خورده‌اند. دلیل این تنوع برای برش دادن الماس‌های گردنبند طلا سفید زنانه با نگین زمرد و الماس تراش برلیان، مارکیز و اشک، جلوه و زیبایی بیشتر گردن‌آویز موردنظر است.

در ابتدا به توصیف الماس‌های تراش برلیان می‌پردازیم. قطعات الماس‌های گردی که در این گردنبند مشاهده می‌کنید، الماس تراش برلیان هستند. این الماس‌ها دایره‌ای شکل بوده و دورتادور پلاک و بخش‌های قابل‌توجهی از زنجیر گردنبند را به خود اختصاص داده و مزین کرده‌اند. در سایت فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر زر شما می‌توانید تعداد این الماس‌ها را تغییر داده تا روی ارزش نهایی محصول اثر بگذارید.

الماس بعدی استفاده‌شده در گردنبند طلا سفید زنانه با نگین زمرد، الماس تراش مارکیز است. برای توصیف شکل ظاهری این الماس‌ها می‌توان گفت، الماس تراش مارکیز بیضی‌شکل با گوشه‌هایی کشیده است. به این صورت که گویی دو الماس اشکی شکل از قسمت گرد خود، به یکدیگر چسبیده باشند. این الماس‌های تراش مارکیز در بخش بالایی پلاک و بخش‌هایی از زنجیر به چشم می‌خورند.

درنهایت به الماس تراش اشک میرسیم. ظاهر این مدل الماس از نام آن پیدا است. الماس‌های تراش اشک ظاهری شبیه به اشک یا قطرات آب دارند. در گردنبند طلا سفید زنانه با نگین زمرد و الماس تراش برلیان، مارکیز و اشک می‌توانید این الماس‌ها را در بالا و پایین پلاک یا در بخش‌هایی از زنجیر مشاهده کنید.

 

گوی‌هایی از طلای سفید

پیش‌ازاین اشاره کردیم که بخشی از زنجیر گردنبند طلا سفید زنانه با نگین زمرد، از الماس‌هایی با تراشهای اشک، برلیان و مارکیز تشکیل شده است. مابقی زنجیر از طلا سفیدی است که طرح گرد و دایره‌ای دارند. این طراحی برای افزایش زیبایی و هارمونی این بخش از زنجیر با سایر قسمت‌های آن است.

فروشگاه طلا و جواهر زر کیفیت همه اجناس و محصولات خود، خصوصاً گردنبند طلا سفید زنانه با نگین زمرد و الماس تراش برلیان، مارکیز و اشک را تضمین می‌کند. در این سایت امکان سفارشی‌سازی برخی ویژگی‌های محصول وجود دارد؛ زیرا این مجموعه تنها به کیفیت محصولات و رضایت مشتری می‌اندیشد.

برای درجه بندی کیفیت یک الماس، جنبه های زیادی را باید در نظر گرفت که چهار مورد  آن بسیار ضروری است که در نظر گرفته شود:
الماس
- تراش الماس (Diamond Cut):

مهمترین عامل نمایش، کیفیت و چالش برانگیزترین آن نوع تراش یک الماس است. درخشش الماس به مقدار زیادی بسته به نوع تراش آن می باشد.

- رنگ الماس (Diamond Color):

منظور جواهرفروشان از رنگ الماس حد بین سفیدی یا بی رنگی کامل و وجود مقدار کمی رنگ متمایل به زرد در یک سنگ تراش خورده می باشد.

- شفافیت الماس (Diamond Clarity):

وقتی درباره شفافیت و یا درجه خلوص الماس صحبت می کنیم، منظور خراش و صدمه های روی سطح خارجی و لکه ها و عیوب داخلی آن می باشد.

- وزن الماس (قیراط) (Carat Weight):

واحد اندازه گیری و سنجش یک الماس بر اساس وزن یا قیراط آن می باشد که وزن و یا قیراط الماس در قیمت یک الماس بسیار موثر است

قیراط، یکی از واحدهای اندازه گیری است که هر قیراط برابر است با 200 میلی گرم یا 2/0 میلی گرم. به یاد دشته باشید اختلاف در سایز کاملاً قابل رویت است (حتی با نگاه غیر کارشناسانه).

واژه قیراط carat، از کلمه کاروب (carob)، که دانه های گیاهی است و در گذشته برای وزنه از آن استفاده می کردند، گرفته شده.  این دانه ها از نظر وزن و شکل بسیار یکدست می باشند.
قیراط الماس,وزن الماس

برای انتخاب اندازه یا وزن الماس بهتر است، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1) یک قاعده کلی برای خرید حلقه نامزدی این است که شما برابر با درآمد 2 ماه خود را هزینه کنید، البته این مورد فقط جنبه راهنمایی دارد.

2) بین اندازه و کیفیت الماس تعادل ایجاد کنید. اگر جواهرات بزرگتر را ترجیح می دهید، شما می توانید نوعی از آن را که از نظر رنگ و خلوص در رتبه پایین تری قرار دارد را انتخاب کنید.

3) دقت کنید تا پایه ای که برای قرار گرفتن نگین در نظر گرفته اید، اندازه جواهر مورد نظر شما باشد.

مسعود رضایی، مدیریت مرجع تخصصی طلا و جواهرات ایران طی مقاله زیر به بررسی مواردی پرداخته که با رعایت کردن آن می توانید طلا و جواهرات خود را به بهترین شکل مراقبت کنید. در زیر این موارد آمده است .

1- به عنوان اولین مورد ایشان گفته اند که خیلی خوب است شما جواهرات خود را هر سه یا 6 ماه را بررسی کنید البته می توانید از یک جواهر فروش نیز برای بررسی سالم بودن آن کمک بگیرید.
نکات طلا و جواهر
در این بررسی مهمترین بخش بررسی سنگها و یا گوارسه هایی است که دور سنگ را احاطه کرده است. در صورتی که سنگ شل شده باشد حتما آنرا برای گارانتی به جواهر فروش خود ارجاع دهید.

2- در صورتیکه طلا و جواهر شما جرم گرفته باشد می توانید آن را تمیز کنید چگونگی تمیز شدن طلا و جواهرات را قبلا مورد بررسی قرار دادیم. می توانید به آموزش تصویریچگونه طلا و جواهرات خود را تمیز کنیم؟ سایت زر رفته و  اطلاعات خوبی به دست آورید.
محافظت از طلا و جواهر
در صورتیکه ترس از خراب شدن آن دارید می توانید به یک طلا ساز مراجعه نمایید تا با دستگاه های مربوط به تمیز کاری که یکی از آنها دستگاه بخار و یا دستگاه پرداخت طلای شما را دوباره جلا بدهند.

3- حتما طلا و جواهرات خود را درون جعبه جواهر خود قرار دهید، و بهتر آن است که ابتدا آن را درون یک محفظه پارچه ای قرار دهید وسپس آن را در درون جعبه قرار دهید. به این ترتیب دیگر حتی خطر ضربه خوردن به سنگ نیز تا حد ممکن پایین می آید.
جعبه طلا و جواهر
4- در صورتیکه جواهر شما مرواریدی باشد که بر روی گوشواره ، آویز و یا دستبند باشد ممکن است بیشتر در معرض کثیفی قرار بگیرد و جلای خود خود را از دست بدهد. مروارید با یک پارچه مخصوص قابلیت تمیز شدن دارد که در جواهر فروشیها موجود می باشد.
تمیز کزدن مروارید
5- به عنوان یک قاعده کلی در نظر داشته باشین بهترین نحوه استفاده از طلا و جواهرات به این گونه هست که طلا و جواهرات خود را زمان بیرون رفتن آخرین موردی باشد که استفاده می کنید و هنگامی که کارتان تمام شد سریع آن را از خود جدا کنید.
مراقیت از طلا و جواهر در مهمانی
6- دقت داشته باشید که استفاده از طلا و جواهرات اعم از آویز طلا، گوشواره طلا، انگشتر طلا، گردنبند طلا، دستبند طلا و باقی جواهرات در هنگام داشتن فعالیت بدنی مانند وزنه برداری، دویدن، شنا کردن، کار اشتباهی است و می تواند آسیب های جدی به آنها برساند.
طلا و جواهرات در ورزش
7- همیشه دقت داشته باشید طلا و جواهرات خود را از جایی بخرید که گارانتی داشته باشد و در صورت خرابی بتوانید به خود فرد و یا مغازه مراجعه نمایید تا در صورت خرابی دست افراد غیر معتبر نیفتد. خوشبختانه یکی از افتخارات ما در مرجع تخصصی طلا و جواهر ایران – سایت زر این است که با افتخار همه موارد خریداری شده تا دو سال شامل گارانتی و تا 50 سال ضانت خدمات پس از فروش برای مشتریان خود دارد.

8- یکی از محبوب ترین آیتم های طلا و جواهر، حلقه و یا انگشتر است که تقریبا می توان گفت در دست همه طلا و جواهر دوستان نیز هست. دقت داشته باشید در هنگام خواب حلقه و انگشتر را از دستان خود در بیاورید چرا که استفاده از حلقه برای یک مدت طولانی باعث تجمع باکتری ها بین حلقه و پوست، می شود که می تواند باعث آلرژیهای پوستی شود.

.امیدوارم با رعایت کردن این موارد همیشه طلا و جواهرات خود را به بهترین نحو ممکن مورد استفاده قرار دهید

احتمالاً مهمترین عامل نمایش، کیفیت و چالش برانگیزترین آن برش الماس است. درخشش الماس به مقدار زیادی بسته به نوع برش آن می باشد. قبل از هر چیز، یادآوری کنیم که نوع برش با شکل الماس متفاوت است.

منظور از شکل، ظاهر و فرمی است که الماس دارد، مانند گرد، زمردی یا گلابی شکل اما برش، کیفیت انعکاسی الماس را شامل می شود. یک برش خوب درخشندگی را که از قلب و درون الماس می ترواد را منعکس می کند.تراش الماس,الماس
 

برش بر اساس سطح کیفی به صورت زیر تقسیم بندی می شود:

1- ایده آل (Ideal):

کمترین سطح خارجی با بیشترین درخشندگی که فقط در نوع گرد دیده می شود.تراش الماس,الماس


2- اعلا (Premium):

بسیار نزدیک به نوع ایده آل

3- خیلی خوب (Very good):

این نوع الماس قسمت بیشتر نوری را که داخل سنگ می شود، منعکس می کند در این نوع برش الماس به قطعات درشت تری تقسیم می شود.تراش الماس,الماس4- خوب (Good):

این نوع الماس، کمی بیشتر از نوری که در داخل می ماند، انعکاس می دهد و برش دهنده برای خلق بزرگترین قطعه ممکن، این نوع برش را انتخاب می کند. 


تراش الماس,الماس


5- نسبتاً خوب و ضعیف (Fair & Poor):

فقط تعداد کمی از نوری که وارد آن می شود، منعکس می کند که معمولاً برای بالاترین وزن الماس این نوع برش را انتخاب می کند.

محصولات مرتبط

آخرین محصولات مشاهده شده


درباره سایت زر |  تماس با سایت زر |  نظرات ، پیشنهادات و شکایات |  عضویت در سایت زر |  جستجوی پیشرفته |  پرسش و پاسخ  |  قوانین و مقررات
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت زر می باشد و استفاده محدود از مطالب با ذکر منبع بلامانع است و هرگونه کپی برداری غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.
شماره ثبت: 336113
© 2009 Zar. All rights reserved. zar.manage@yahoo.com

نشانی دفتر مرکزی: تهران، میدان ونک، 50 متر بالاتر از میدان، برج نگار ، طبقه هشتم اداری، واحد 1 تلفن : 88641503-021، مدیریت: 1598419-0912
نشانی دفتر کارخانه :یوسف آباد، نبش خیابان ششم، ساختمان اختصاصی طلا و جواهر پلاک 4 واحد 2 88641504-021، مدیریت: 2157559-0912
دفتر واردات و صادرات :ولنجك، مجتمع تجاری گالریا، طبقه ششم شماره تماس: 0041782008072
دفتر مستقیم انگلستان: 7452269629-0044 سامانه پیام کوتاه:30007924006953
Manager in Canada: Mrs. Rezaee
180 Grandview Ave Thornhill, ON L3T 1J1, Canada phone number: 0016476414242
طراحی و تولید انحصاری "شرکت پرشین کیمیاگران پاسارگاد"

logo-samandehi e-namad
 سنجش رضایتمندی
بانک ملی
همین حالا تماس بگیرید!  سنجش رضایتمندی
درخواست کالا